Kategoriler
Haberler

İMF küresel kriz uyarısı yaptı , İmf Coin (sdr) baklasını ağzından çıkardı

İMF küresel kriz uyarısı yaptı , İmf Coin (sdr) baklasını ağzından çıkardı.

İmf başkanı yaptığı konuşmada önümüzdeki 10 yıl için büyük ekonomik buhran (kriz) uyarısında bulundu.

Benim tahminlerim 2028 yılına kadar bir küresel krizin giderek derinleşmesi yönündeydi. Şimdi imf yöneticiside aynı şeyleri sonunda açıkladı. Peki bu açıklamayı neden yapıyorlar. Yani dünya merkez bankası çıkıpta neden ekonomik kriz yakjlaşıyor açıklaması yapsın ki.

Tabii bunu anlamak için imf nin yani dünya merkez bankasının ne iş yaptığını kimlerin yönettiğini anlamak gerekli.

Dünya merkez bankası (imf) küreselcilerin adeta karargahı durumunda . Yani oradan dünya para sistemi ile birlikte borç verdikleri hükümetleri ve devletleri yönetiyorlar.

Yani soyuyorlar. Bu aslında kanunlaştırılmış bir dolandırıcılık. Nasıl ki bir vatandaş tefecinin eline düştüğünde donuna kadar kaybeder. İşte devletlerin tefeciside imf dir.

İMF neden kriz uyarısı yapıyor, amacı ne

Amaçları doları dünya rezerv parası olmaktan çıkarıp yerine sanal (kripto ) bir rezerv para çıkartarak bütün dünyaya daha derinlemesine nüfuz etmek.

Yani artık bunların sanal parası olacak olan sdr coin yada imf coin adına ne derlerse artık bu parayı dünyanın rezerv parası haline getirerek bütün dünya devletlerinin yönetimini ellerine almayı istiyorlar.

Tabii hal böyle olunca vatandaşlarıda tam kontrol altına alacaklar. Aslında Erkan ÖZ ün söylediklerine katılıyorum. Negatif faiz olayı bu güne kadar işleyen sistemden farksız aslında yani düne kadar 100 lira alıp 110 lira ve daha fazlasını ödemek zorunda bırakıyorlardı.

Şimdi ise tam tersini yapacaklar 100 lira alıp size 90 lira verecekler. Yani bu şekilde kendi çıkarttıkları paranın tam kontrolünü sağlayıp sınırlı olarak üretilen varlıklarında fiyatlarını istedikleri gibi kontrol edebilecekler.

Yani sizden 100 lira alıp size geriye 90 lira verdiklerinde para basmalarına gerek kalmayacak.

Para basmalarına gerek kalmayacaksa çıkartacakları sdr isimli para (imf coin ) sınırlı sayıda üretilmiş gibi davranacak.

Yani aslında piyasadan para çekip yakma işlemine benzer bir işlem yapacaklar fakat piyasadan çektikleri parayı yakmayıp kendi ellerinde bekletecekler.

Yani piyasada var olan paranın yarısını piyasadan negatif faizlerden elde ettikleri gelirler ile stokladıklarında piyasada istedikleri gibi hareket edebilirler. Piyasayı istedikleri gibi yönlendirebilirler. İstedikleri kadar para sıkıntısını nakit sıkıntısını oluşturabilirler.

Paradan para kazanan bu faiz simsarları dünya devletlerini ve vatandaşlarını soymak için şu anda yaşadığımız sistemden çok daha kötü bir sistem getirmeye hazırlanıyorlar.

Yani bütün dünya ekonomisini tam olarak hakimiyetleri altına alırlar imf nin kontrolündeki bir rezerv sanal para devletlerin ve halkların dünyasını zindana çevirmeye yeter.

Bu nedenle küreselcilerin bu negatif faizli bu para düzeni kurma hayallerinin karşısında ulusal devletlerin altın ve gümüşe dayalı sağlam para sistemini kurma planları var. Bunun dışındaki her plan devletleri ve halkları soymaya devam etmenin hızla artması anlamına gelir.

Kesinlikle imf nin sdr coin gibi bir parayı dünya rezerv parası haline getirmesine devletler izin vermemeli yoksa bu iş içinden çıkılamaz bir hal alır.

İMF zaten şimdiden çıkıp dünyada büyük ekonomik buhran olacak diyorsa bunun sebebi 2028 -2030 tarihinde çıkıp biz söylemiştik bizi dinlemediniz gelin biz im sdr yi rezerv para yapalım diyecekler. O nedenle imf çıkıp bu uyarılarda bulunuyor .