Kategoriler
Son Dakika

Fıratın Doğusu’na Barış pınarı harekatı başlamak üzere

Fıratın Doğusuna Barış pınarı harekatı başlamak üzere, barış pınarı, barış pınarı nedir, barış pınarı operasyonu, barış pınarı hakeratı, fıratın doğusuna girdik mi , kıyamet savaşı başlıyor

Erdoğan’ın “Barış Baharı” operasyonu Fırat’ın doğusunda açıklandı
Operasyonu Fırat’ın doğu tarafında yapan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın kullandığı operasyon, operasyonun kod adı olarak yorumlandı. Sosyal ağlarda binlerce yayın “BarysPynaryHarakikati” etiketiyle dağıtıldı.
Erdoğan, “Hazırlıklar yaptık, işletme planlarımızı tamamladık ve gerekli talimatları verdik. Çözüm ve süreç barışa yol açtı. Muhtemelen bugün, belki yarın davet edilebilir. Bu işlem hem kara hem de hava tarafından gerçekleştiriliyor. ”
FAYDALI FELSEFE «
Erdoğan’ın “Barış Büyüsü” ifadesi olası bir operasyonun kod adıdır. Erdoğan’ın “Barış Büyüsü”, özellikle çoğul uyarı, birkaç noktadan başlayan olası bir operasyonun bir göstergesidir. Mümkünse, ilk çıkan Tel-Abed, Rasûlîn ve Ain el Arab (Kobani) olabilir.
SOSYAL MEDYA
Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın açıklamasının ardından, Twitter’da #BarisPinnoryAbout’ta ilk gündemde oldu.
ERDOĞEN talimat verir
Cumhurbaşkanı Erdoğan, operasyon hakkında Doğu Fırat’taki Kızılcahamam toplantısında açıklama yaptı. Erdoğan, “Şimdi kelime gitti. Onları bir terör örgütüne teslim edersen, stratejik bir ortak olacağımızı söyleriz.

Müttefiklerimize sorumuz açık: SDG’li terör örgütü olarak görmezden gelmeye çalıştığınız PKK / YPG’yi kabul ediyor musunuz?

Hazırlık çalışmalarımızı ve operasyonel planlarımızı tamamladık. talimatlar. Yeniden yapılanma ve başlatılan barış çeşmelerine dahil olma olasılığı bugün veya yarın mümkün olabilir. Bunu karada ve havada yapıyoruz. Kendimizi kesmeye karar verdik. “