Kategoriler
Son Dakika

Beşiktaş’ta istifa beklentisi, Abdullah Avcı İstifa edecek mi ?

Beşiktaş’ta istifa beklentisi, Abdullah Avcı İstifa edecek mi ?

UEFA Şampiyonlar Ligi C Grubu ikinci maçında Beşiktaş, Wolverhampton 1-0 dövüldü. Maçtan sonra Beşiktaş Abdullah AVCI koçu önemli açıklamalar yaptı. Deneyimli bir öğretmen meydan yanıt olarak, “Yani, koçluk 5 hafta talep edilemez. Tüm testleri geçti. Takım ve bireysel performans gerekebilir ama koç iddia edilemez. adı geçen

UEFA Şampiyonlar Ligi B Grubu’nun ikinci maçında Beşiktaş, Wulverhampton İngiltere temsilciliğini aldı. “Siyah beyaz” takım, grupta son sırayı kaybetti ve kalan süreden bağımsız olarak 1: 0 kaybetti.

Oyunun ardından “Beşiktaş” baş antrenörü Abdullah Avcı önemli açıklamalarda bulundu.

Abdullah Avcı’nın sözleri …

“85 dakika kazanmak zorunda kaldık. Çok ilginç bir durumda yaşamaya başlıyoruz.

ŞAMPİYON OYUNLARI
Her zaman kendime oyun ve oyuncu hakkında sorular sordum. Eğitimim kaçınılmaz. 20 yıldır çalışıyorum, farklı seviyelerde çalışıyorum, tırnaklarımı tırmıyorum. Son 10 yıldır bu ülkedeki şampiyonluğu kazanan takımlar bana iki kez sordular.
5 haftan yok
Ayrıca, son üç yıldır şampiyonanın koçu oldum. Bütün sınavları geçtikten sonra buraya geldim. Bu yüzden benim 5 haftalık antrenörüm kesinlikle. Ekibimle ve kendi davranışlarımla ilgili bir sorun olabilir, ancak koçum soru sormuyor. “Beşiktaş” beni 10 yıl istemedi, ben de “Beshiktas” istiyorum. Başka bir seçeneğim vardı. Neden “Beşiktaş”? Bir grup oyuncuya güvendim, Beşiktaş tarihine inandım. Bence bu hafta bu yenilgilerin sonuncusu olacak.

İncil’i kazanamam,
Tamamen başarılı değil, hepsi bu. Umarım bu hafta herhangi bir sorunun üstesinden gelebilecek ve milli takımı kazanabileceksiniz. Asla savaşlardan kaçmadım ve yapmadım. Bugün kazanmayı başarırsak, yetişme şansımız olur. Başka işler yapmaya devam edeceğiz. Beşiktaş ile üç yıllık bir sözleşme imzaladım. Burada imza attığımda hem kâğıt hem de kalp imzaladım. Türk futbolunun sorunu baş koçun yerine geçmez. Hepimiz biliyoruz. Biz güven ve çalışıyoruz.
LJAJIC BİLGİSİ TEMEL DEĞİLDİR
Herkes Nookudu’dan memnun, ancak geçen hafta Göztepe maçında yer aldı. Adie Laiac’ın sanatından memnun değilim, bu yüzden onunla konuştum. Özgeçmişe baktığımda, önemli bir oyuncu. 5 maçta 4 sarı kartım var ve 3’ü şikayet etmemem gerektiğini söyledi. Bir oyuncu gördüğünüzde, problem çözülebilir, ancak performans yetersizdir. Oyuncularımla iletişimde sorun yok. Zihinsel zayıflık. 4-2-3-1 oynadık ve 3 maçta 11 gol attık. Sorun sistemde değil.

.

.