Bitcoin ne kadar düşecek ?

Bitcoin haberleri Geldiğimiz dönemde artık bütün teknoloji tutkunları ve finans uzmanları artık nefeslerini tutarak bitcoindeki son düşüş hareketlerini bekliyorlar.

Bitcoin balon mu ? btc tekrar yükselecek mi?

Bit coin tekrar yükselirse ne kadar yükselir gibi soruları duyar gibiyim ? Ve bu konu hakkında düşüncelerimi paylaşmak istiyorum.

Çünkü bit coin artık bundan sonraki haziran ayına kadar (en geç 2019 haziran ) tarihine kadar bir düşün daha yaşayacak ve bu düşün 20 000 dolar seviyesinden sonraki son düşüşü olacak sonraki zaman diliminde biraz daha bocalayıp 40 000 dolar seviyelerini zorlaması mümkün fakat bana göre en az 25000 dolar seviyelerine kadar ilerleyecektir.

Şu anda biraz artış görerek 3700 dolar seviyelerine kadar yükselen bitcoin ilerleyen zaman dilimi içerisinde biraz yükselecek gibi olsa bile önümüzdeki 4 ay içerisinde 3200 dolar seviyesinin altını kısa bir süreliğine görüp bir dahada bu seviyelere gelmeyecektir.

Yani bu dönemler artık btc yatırımı yapmak isteyenler için bana göre son fırsatlar diyebilirim.

bit coin kaç dolara kadar düşer ? düşecek ? bitcoin daha ne kadar düşecek ? ekonomik kriz haberi

İlk analizlerin gösterdiğine göre 2800 dolar ile 3100 dolar arası bir seviyeden geri dönüş olacaktır. Fakat bu düşüş yaşandığında anormal bir durum yada farklı bir gelişme yaşanırsa 2019 yılı sonuna kadar 1600 dolar seviyelerine düşmesi mümkün .

Fakat şu andaki teknik analizlerim bitcoin de son bir düşüşün artık önümüzdeki bir kaç ay içerisinde yaşanacağını gösteriyor.

Düşüş süreci ne kadar uzarsa düşüş seviyesi o kadar azalır yani ne kadar kısa süre içerisinde düşün yaşanırsa bitcoin in düşeceği seviye o kadar aşağılara inecektir. Fakat bu düşüşün 2800 doları kıracağını zannetmem.

Tabii bu bit coin in geri dönüş sinyalinden sonra ethereum ve ripple bitcoin cash gibi diğer kripto para (sanal para) türevleri bitcoine oranlara daha yüksek bir kazanç getirecektir.

Yani bitcoin 10 kat değer kazanırken ethereum un 50 kat değer kazanacak olması olası bir sonuç olarak ortaya çıkabilir.

Hangi kripto paraya yatırım yapmalıyım ? Hangi sanal para en çok değer kazanır (çok kazandırır)

gibi sorulara cevap vermek zor iken paranın toplam piyasa değeri ne kadar küçük ise kazanç getiri potansiyeli de o kadar yüksektir.

btc daha ne kadar düşecek, btc de son durum, btc haberleri, bit coin dolar durumu, btc news

YTD.