Fıratın Doğusu ve Arzu Mevud Projesi

Fıratın Doğusu’na Büyük Operasyon başlıyor. Asker yığınağı silah yığınağı uzun zamandır yavaş yavaş devam ediyordu.

Şimdi sıra ypg , pkk ve abd nin tepesine çöme zamanı geldi. Uzun zamandır abd türkiye ye defalarca çeşitli sözler verdi. Ypg münbiçten çekilecek fıratın doğusunda pkk gücü kalmayacak ışıd bittikten sonra onlardan silahları tekrar toplarız şeklinde çocukların bile inanmayacağı zırvalıkları medya karşısında insanları ve devlet adamlarını aptal yerine koyacak bir tarzda dile getirdiler.

Ama her defasında türk ordusundan şamarı yiyen ypg, pkk ve abd hala akıllanmadı.

Abd PKK ve ypg gibi terör örgütlerini koruyabilmek için bu terör gruplarının içerisinde resmi abd üniforması ve abd bayraklarıyla gezinen askerler yerleştirdi . Yani abd (amerika ) pkk demek ypg demek amerika demektir onları vurursanız bizimle savaşmak zorundasınız demek istiyor.

Ama türkiyenin de çok umurundaydı sanki.

Neden ısrarla ıraka ve suriyeye giriyoruz ?

Çünkü avrupa ve abd türkiyeyi kuşatmak ve sonrasında ise işgal etmek istiyor. Bu konuyu defalarca anlattık fakat insanlarımız anlamak mı istemiyor bilinmez fakat hala neden savaşıyoruz diyenler var. Bugün ırakta suriyede savaşmazsak yarın istanbulda ankarada antalyada savaşmak zorunda kalacağımızı anlayamamış insanlarımız var.

Bu nedenle durumu anlatmaya çalışıyoruz.

Amerikanın (abd nin ) çıkarı ne? ne çıkarı var pkk ya ypg ye neden silah veriyor ?

Amerikanın pkk ya pyd ye silah veriyor olması 40 yıllık bir planın son aşaması aslında , yani pkk nın türkiyede çöreklendiği alanlar aslında yıllar öncesinde israilin arzu mevud projesinin bir parçasıdır . Arzu mevur projesinde türkiyenin güney doğu anadolu bölgesinin nerdeyse tamnamı var . Yani pkk nın olduğu her yer israilin arzu mevud projesi içerisindedir. Ve yıllardır buraları işgal etmenin hayallerini ve planlarını yapıyorlardı.

Şimdi aslında sıra geldi ki anadoluyu işgal etsinler. Aslında siyonistlerin hesabına göre bu işin çoktan bitmiş olması gerekiyordu fakat erdoğan ın orduyu yeniden toparlamasıyla birlikte sınırlarımız içerisindeki pkk lılara operasyonlar düzenlenerek bu süreç en az 10 yıl öteye atıldı.

Aslında bunlar hemen dışarıdan bir saldırı gerçekleştirmek için tekrar hareket geçecekleri sırada kuzey suriye ve kuzey ırak (cerablus, afrin, ) gibi bölgelere yaptığımız çok başarılı operasyonlar abd yi ve terör örgütünü korkuttu. Yeniden toparlanıp tekrar saldırmak için barış anlaşma gibi oyalama söylemleriyle tekrar ortaya çıkan abd ekibi şimdilerde yeniden teröristlere her türlü desteği verip bir an evvel türkiye engelini aşmal ve türkiyede yönetimi ele geçirmek istiyorlar.

fıratın doğusu

Fıratın Doğusu; Su savaşları (amaç suyu kontrol etmek)

Biraz daha geç kalınırsa artık arzu mevud projesi israil için hayal olacak. Buda yetmezmiş gibi israilin kısa sürede çökeceği ve yıkılıp yok olacağı teorileride var.

Böyle bir durumda bu gavurların her şeyi denemesi mümkün. Nükleer silah bilr kullanabilirler. İsrail artık türkiyeyle tek başına baş edemeyeceğini farkında. İsraili,n demir kubbe ismindeki güvenlik duvarını kimsenbin aşamayacağını her fırsatta söylerken ve büyün güvence olarak gördüğü çelik kubbesi bir türk tarafından hack lenince israil çılgına döndü ve artık türkiye için büyük bir karar verilmiş olabileceğini düşünüyorum.

Sonuçta bu insana benzer varlıklar her türlü şeytani planı yapıp uygulayacak kadar küçüldüler bence.

Onlar kendi güvenlikleri söz konusu olduğunda her pisliği yaparlar her türlü sadırıyı gerçekleştirirler.

Ama gel gelelim türkiye kendisini ve sınırlarını savunduğu zaman kendi milletimiz bile homurdanmaya başlayabiliyor. Fatih portakal gibiler çıkıp neden bizim ülkemizde sarı yelekliler ayaklanması olmuyor şeklinde hayal ettiğini söylemekten çekinmeyenlerde var. Fakat bunların umdukları ve hayal ettikleri asla olmayacak .

2019 yılının başlarında bir savaş başlangıcının eylemlerini göreceğimizi düşünüyorum. Yani amerika ve israil kendi hayal ürünleri olan arzu mevud , isa mesih gibi projeleri gerçekleştirmek maksadıyla artık son kozlarını oynayacaklarıdır. 2019 Yılı inşallah benim umduğum gibi kaos ve savaş ile iç içe geçmez.

Fıratın doğusu operasyonun asıl amacı ise münbiç.

Münbiçten çekileceğiniz münbiçte pkk ve ypg unsuru kalmayacak palavralarıyla türk ordusunu birazda olsa oyalamayı başaran amerika (abd) için artık son kale münbiç. Abd bu savaşı türk ordusuna ve özgür suriye ordusuna karşı kaybedecek olursa ortra doğudaki bütün kalelerini ve çıkarlarını kaybedecek. Tabii bu durum israil içinde yok oluşun başlangıcı demektir. O nedenle artık bu fıratın doğusu yani münbiç savaşının çok karışık ve uzun sürmesini umuyorum.

Çünkü asıl mesele su kaynakları ile birlikte enerji kaynaklarını ele geçirmek asıl hedef.

Eğer türk ordusu (tsk ) fıratın doğusunda kontrolü ele geçirirse o bölgede akarsu kaynağının tam olarak kontrolünü ve elektirik enerjisinin de kontrolünü ele geçirmiş olacak ki. Bu durum pkk ypg ve bütün terör unsurlarının bir kaç ay içerisinde yok olmasına sebep olacak.

Bu yüzden fıratın doğusu çok stratejik bir hamle olarak tarihe geçecek. Ve ben eminim ki mehmetçik beklenenden çok daha hızlı ve başarılı bir sonuç elde ederek teröristleri susuz ve ölümle yüz yüze bırakacak hamleyi başarıyla icra edecektir.

Fıratın doğusu, Fıratın doğusu, Fıratın doğusu, Fıratın doğusu