Türkiye’de sarı yelekliler Ayaklanması olur mu ?

Türkiye’de sarı yelekliler Ayaklanması olur mu ? sarı yelekliler ayaklanması türkiyeye sıçrar mı ? Acun ılıcalı tv 8 sarı yelekliler

Fransada ortalığı tozu dumana katan bizdeki gezi parkı olaylarından çok daha etkili ve ülkesi için maliyetli bir kalkışma olan sarı yelekliler ayaklanmasının türkiye için de bir planlamasının  yapıldığı söylentileri var.

sarı yelekliler Ayaklanması

Yani 2019 yılında ülkemizde ve avrupanın bir çok ülkeinde ayaklanma çıkartmayı planlayan abd nin niyeti avrupanın amerikadan zincirlerini kopararak kendi ordusunu kurmasına engel olmaktır.

sarı yelekliler Ayaklanması

Amerika kendi çıkarları açısından avrupada başlattığı sarı yelekliler isimli sözde işçilerin yada vatandaşların benzin zamlarını protesto ettikleri gösterilerin sonunda benzin zammı için sokağa çıkanlar en sonunda ağızlarında baklayı çıkartıp avrupa ordusu kurulmasın biz amerikanın kölesi olalım dediler.

Düşünsenize fransanın vatandaşı çıkıp biz kendi ordumuzu kurmayalım biz amerikaya teslim olalım diyebilir mi ? Venezuela’da neler oluyor 

Bence diyebilir.

Çünkü ülkemizde gezi parkı olaylarında ağaç için yürüyoruz diyenlerde ağızlarındaki baklayı çıkartıp 3. köprü yapılmasın  havalimanı yapılmasın kanal istanbul iptal edilsin dediler.

Yani şimdi fransada olanlar istanbulda olanların aynısı aslında.

Şimdi sarı yelekler olayının ülkemize kadar uzanması planını yapanlar televizyonlarda bu konunun alt yapısını mı yapıyorlar ? Acun ılıcalının sunduğu tv8 programında yıllar önce yapılan bir işitme engelliler okulunda sarı yelekleri giyerek çalışan iyi niyetli temiz kalpli sanatçıların video su yayınlandı.

Sarı yelekliler mazlumların yanındadır , çok iyi insanlardır , melekler algısı yaratılmaya mı çalışıyor.

Programdaki bazı sanatçıların vazgeçmekten vaçgeçtim sözünü tekrar etmeleri ise dikkatlerden kaçmadı.

Yani bu aslında bir slogan mı ? bir bilinç altı mesajımıydı ?

Yani ülkemizde ilerleyen dönemlerde büyük bir karışıklık planladıklarını ufak ip uçlarından çıkartabilmek aslında mümkün.

Tabii bunlar şimdilik birer komplo teorisi ?

Evet sorun şu ki ; bu ayaklanmalara katılanların hepsi üğlkesini sevdiği için milliyetçi oldukları için bu ayaklanmalara destek verdiklerini söylüyorlar ? Kimsenin bundan şüphesi yok fakat beyin eksik burada ?

Yani sonuç tamamen amerikanın ve finans baronlarının işine yarıyor. Faiz develiasyon çöküşler, iniş çıkışlar vatandaşın cebindeki bütün paraları bu oyunlar ile alıyorlar ve sonrada o vatandaşların yaşadıkları ülkenin yönetimlerini tamamen soyup soğana çevirmek için ele alıyorlar.

Yine sonuçta vatandaş donsuz kalıyor .