Nakitsiz toplum projesi

Nakitsiz toplum projesi, nakitsiz toplum hareketi, Nakitsiz toplum ne demek, Nakitsiz toplum sanal paralar, kripto paralar, nakitsiz toplum planı nedir,

Bugün 2019 kapalı enine boyuna konuşacağız Avrupa’da olan şu anda dünyada ne oluyor demek lazım bunun Avrupa’da olan neyse dünyanın geri kalanının olan da o şu an dünya bir değişimin aşamasında bir ani bir Kurma girişiminden sonra benim bak Ona açıklama yaptı .

Avrupa işte ihtiyaçlar Merkel açıklama yaptı Az önce Merkezi uçağı havada Teknik arıza yapmış G20 zirvesinde giderken Acil iniş uçak devam etmiş .

Nakitsiz toplum projesi

Bu normal şeyler değil Obama’ya Clean Diana filan gibi birçok gerisi yerine bomba göndermeler vardı paketler şimdi Merkel’in uçağı Teresa mail Belçika’daki konvoyuna bir araba alıyor TL sermaye bir şey olmuyor ama olabilirdi de mesajı veriyorlar.

Dolayısıyla 1. Dünya Savaşı öncesinde 2 Dünya Savaşı’nda gerginlik Şimdi de var bu gerginlik var Çünkü artık dünyada Dünya Savaşı’ndan sonra kurulan düzen.

Amerika vardı ben vardım 95 Dolayısıyla 1991’den sonra süreç başladı daha yeni düzen kurulmadı yeni düzen arayışları var kim kimle beraber olacak .

Avrupa Amerika ile aynı istiyor şu an yani batıtek Batı vardı Şimdi artık 4 tane Batı var Biz de şimdi Batı diyoruz gel Amerika diyoruz ya önce 4 hafta birincisi Avrupa Birliği bu ama yani ikiniz İngiltere brexit yaptı .

 

Amerika ördüncüsü hepsinin içinde olan küreselciler bu derdi ayrı hesabı var Dolayısıyla Biz olaylar okurken baktı ya da Amerika yetmiyor Hera Amerika’nın İçinde kiracı var nerede var Almanya’da var.

Dolayısıyla Alman Ulus Devleti’nin kendi hesabı var Alman Ulus Alman ırkının ama milletinin kendi hesabı var ama Almanya’da küresel yerine kendi hesabı var Ama Almanya’daki Amerika elektrik işleri var 40 bin askeri var hem bağımsız değil Dolayısıyla şimdi Fransa’ya baktığınızda ne oluyor.

Nakitsiz toplum planı

Amerika Avrupa ordusu yani bundan sonra sana şu an Paris Ölü var 100 kişi tutuklu var 5 binden fazla bomba kullanılmış sis bombası Sarıyer’den kitle sokağa çıkan kitle ki ne sağcı ne solcu ortada anket yapılıyor yüzde yirmi yedisi benzin zammı için çıktı diyor yani akaryakıta zam yapıldı

Dizideki İstanbul’a sahip Çin’in Bir Kuşak bir yol projesi ile Türkiye’nin hazırlık yapması bir lojistik üssü olarak tam bir geçiş yurt güzel ya olarak telefon sabah talepler neye önem verilecek aynısı olacak çünkü bu yüzyılda

nakitsiz toplum harekeri, planı

Artık dünyada devlet dışında bir de kitle var title Şu ana kadar tarih boyunca şu ana kadar etkili olduğu kadar olamamıştı niye olamamıştır şu an teknoloji buna müsait hep diyorum ya teknolojinin sosyolojisi önemli .

Tek yönlü bireye ciddiye getirmiş olduğu fırsat önemli seni sosyal medyadan niye fazla takipçilerimin özellikle mesajları ediyorsunuz yani televizyoncu da değilim sosyal medyadan bu izleyicilerin takipçilerin Dolayısıyla yetiştirdi .

 

Iyi el istekram Çünkü burada bireyin beslendiği kaynak anası babası Devleti’ni liderleri öğretmeni değil Yapay Zeka testi küresel organizasyonları etkisinde istihbaratın kontrolünde mesela qemli can verdik diye bir şirket vardı şirket brexit seçimine müdahale olmuş.

Yeni dünya düzeni

Facebook’tan 57 87 milyon kullanıcıyı almışlar onların üstünde analizi yaparak seçmişler aynı şekilde Amerikalı etkilemiştir Anası babası devletin milli değerleri öğretmeni

Avrupa Birliği’nin Amerika’dan bağımsız olarak da onun dışında kuracağız Rusya ile bir takım sadece enerji güvenliği için değil bir takım işbirliklerine gideceğiz dendiğinde Avrupa karıştı.

Avrupa her an karış Bey müsait Bizim gibi değil biz bir kere karıştık dersimizi aldık neden bu kadar çabuk Aynen arkasında aslında kimin oldu şimdi şimdi şöyle Yani İkisi birbirinden ayrı proje konu şu an oy oranı çok düşük seçim var 31 Mart’ta böyle bir kediye getirdi .

Deccal düzeni

Türk akımını putin’le Başkan Erdoğan Anlaşılan eti yenilen geldiler buluşturan Avrupa ordusu gündeme geldi Avrupa’nın enerji güvenliği %30 açığı var Rusya’da karşılayacak Ya bunu Kuzey akım 2 Baltık denizin altından Almanya’ya giden bir hap var.

ya da Türk aklından karşı için gül Ruslar Ukrayna ipin ucunu vermek istemiyor Ukrayna’dan gidiyor daha Dolayısıyla Ukrayna birçok şeyi kaçırıyor ve bu kez Ukrayna’da 31 Mart seçim var bu seçimlerde

Son Dakika Avrupa

trump’ın adamı proje en çok kaybedeceği artık kamuoyu anketlerine görünüyor Dolayısıyla Dışişleri bakanıyla Amerikan Dışişleri Bakanı 16 Kasım’da buluşuyorlar orada Türk akımına Kuzey akımına karşı olduklarını deli diyorlar Dolayısıyla Bu arada planlanmış son dakika

 

şalvar Normalde Ruslar  ve 2003’te orada bir tuz arası var Tuzla’da su var o adayı diye biz vermedik diyor şeye Ruslar Ukrayna’ya bir problem çıkıyor işte oturuyorlar Bu geçişlerde bir anlaşma yapıyorlar.

2014 de Rusya Kırım’ı ilhakı deyince Burası zaten Kırım’ın diyor artık burada benim diyor şimdi Sen buradan geçecek sen diyor bana önceden gemileri bildir anlaşmışlar diyor ki bu gemileri Ukrayna bize bildirmedi şimdi.

buradan nereye gitmek istiyor ukrayna böyle bir savaş hali var filan diyerekten Ukrayna kendisinden Açıköğretim ilan etti 17 beden dilinde ne anlama geliyor seçimleri içebilir stediği paraya el koyabilir istediği şirket kapı kapatabilir istediği kişi ekleyebiliriz .

Belli ki Tamam peki bir şey kaybetmemesi için şükrettim adı altında operasyonlar çekecek buradan ne anlıyoruz Belki de emar çekimine kalmadan Ukrayna’da turuncu devrimin devamı .ç

Fransa’daki sarı yelekler olduğu gibi burada da artık yani seçerlerse yeni bir sosyal hareketlerin olması yüksek ihtimal bu kadar detaylıca Mesela ben duymamıştım Bunlar Kastamonu oluşan Dolayısıyla şimdi Amerika neden istiyor.

Kripto para tuzağı

bir Ukrayna’yı kaybetmek istemiyorum ülkenin artık Bu yüzyılda değerlendirirken hammaddesi enerjisi Yani sahip olduğu ekonomik değerleri bir İkincisi marka değeri var.  Kırklareli marka değeri Bu yüzyılda en yüksek millet Selamünaleyküm Tanzanya gidiyor Türkçe konuşarak Doğu türkistan’a gidiyorum bu korkunç bir coğrafyada Türk parası çok değerli şimdi .

 

Ukrayna’nın Bir Kuşak bir yol da önemli ikincisi Rusya’nın kontrolünde önemli diye bir şekilde Amerikalı denize girmek istiyor Ukrayna ile Rusya yapıştığında Avrupa’ya diyor ki bak bunu SS tehdit diyor.  onu bahane ederek ten Loto’yu zaten doğru Payı kuşatmıştı Aslında Avrupa’yı kuşatıyor Amerika Amerika Avrupa birazdan çünkü

 

Bunların sembolü gibi bir şey bu mesajlarla Dünyaya Mesaj yok Biz buyuz bunu yapacağız öngörünüz bu filan gibi bunları sahipleri önemli derginin kendisi çıkartanlar editörü plan önemi yok yani derginin sahiplerini dünyada önemli bir finansal siyasal operasyonel gücü var.

Bu nedenle Bunların ne yapmak istediğini merak ediyoruz biz araştırıyoruz 1988 kaydına getirdiğimiz 2018 değil mi hocam burada yazıyor yani o rakamın 2018 olup olmaması çok önemli değil Bitcoin Kripto para gidiyor

 

Sistem senin nereye gittiğini Nereden para çektiğini biliyor Çünkü doğru 1988 kapağındaki topluma doğru gidişimizi Ekonomist şimdi geçen yıllarda geçen yıl bu zamanlar

 

Emoji alfabe demiştik biraz Söylemiştim zaten şeyler de tutturmuş diyor zaten