Geleceğin Teknolojisi hakkında öngörüler

Geleceğin Teknolojisi hakkında öngörüler, gelecekteki teknoloji, ileride nasıl teknolojiler olacak ?Gelecekte nasıl bir teknoloji olacak ?

Gelecekte akıllı şehirler, akıllı evler, uçan arabalar olacak mı ?

Geleceğin Teknolojisi hakkında öngörüler

“Future 100: 2019” raporunda, gelecekteki kısa vadeli değişiklikler uluslararası bir araştırma kuruluşu tarafından belirlendi. Şimdi, bu raporun ışığında, adım adım yaklaştığımızda 2019’a bakalım. Teknolojik değişimlerin ekseninde, kulaklarınız ne duyacak ve bir yıl içinde neler konuştuğumuz?

İletişim teknolojilerinin gelişmesiyle birlikte trend kavramı hayatımızda ivme kazandı. Yapabildiğiniz kadar çaba sarf edin, yatakta uyumak bile, her şeyi bırakmayın.

Doğrudan trend olan insanlar konuşur ve konuşurlar. Artık haberler gündemimizi belirlemiyor, teknoloji insanların eğilimlerini belirliyor.

Değişen dünyanın beşiğinde neler olup bittiğini anlamak istiyorsanız, yılın en iddialı çalışmalarından biri olan Future 100: 2019’a yakından bakmalıyız. Gelecekte ne olacağına daha yakından bakalım. Bu içeriği tamamlayan kişiler, fiziksel olarak 2019’a kadar giriş yapabilirler ve bize bilgi verebilirler!

Geleceğin Teknolojisi

Ankete göre 2019, karşılıklı faaliyete odaklanan yeni nesil bir sosyal medya hakkında bir anlaşmaya varıyor. Onlara gitmek için müzeye gitmeliyiz.

Dünyanın müzeleri, özellikle Instagram, çoğu medyada büyüdü ve sanal gerçekliği kullanan insanlarla denemeye başladılar.

Şimdi, bir müze dediğiniz zaman, aklınıza gelen taş binaların yerini çeşitli gözlükler, kontroller, akıllı telefonlar ve elbette bazı uygulamalar alacak.
Öncelikle bir fotoğraf programı olarak tasarlanan Instagram, Facebook’ta satın alındıktan sonra yavaş yavaş gelişiyor. 2019’da, dünyanın en büyük pazarlama ve reklam medyası olmaya devam edecektir.

Alıcının alıcının dikkatini rakamlara yansıttığı dünyadaki sosyal medya olayları kisvesi altında, halkın kaygıları bir tavan olacaktır.

FOMO olarak bilinen yeni bir kuşak, “bozukluk hal bozukluğu” olarak da bilinir. FOMO kaçırılmasından korkuyor, F’yi bilme korkusu olarak biliniyor. Son zamanlardaki araştırmalara göre, ülkemizdeki kullanıcılara günde 15 kez Instagram FOMO kaydına giriyor.

Film endüstrisinin devleri salonları doldurmaya çalışmaz ve para kaybetmez. Normalde, her film için zaman biletinin sonuna yaklaşıyoruz. Netflix benzeri platformlar için abonelik sistemlerine benzer şekilde, 30 gün içinde istediğiniz kadar film alabilirsiniz.

2019’da, Hollywood’un beyaz perdesi, film devi için büyük bir darbe gibi görünüyor. İzleyici mutlu, ancak para kazanmayan üreticiler kaliteli içerik üretmeye başlayamazlar.

Teknolojik gelişmeler

Yeni nesil içerik yayıncıları, aslında günümüzün en büyük teknoloji şirketlerinin güçlü ama güçlü bir kültür değişikliğine sahip. Netflix ve Amazon’un küresel hizmetleri daha sonra izleme alışkanlıklarınızı değiştirecektir.

Oscar filmlerini görmeye hazırlan.
Şimdi o eski, zor ve zor bir şirket, insanlara bakıyor ve endişelenen şirketler değil. Etrafınızdaki logolar, afişler ve uygulamalar değişti. Dünyayı daha nazik, daha insani, dostça ve basit bir teknolojiye sokuyoruz.

Microsoft ve Facebook gibi devler, bu yeni dünyanın farklı şekillerde uyacağını düşünüyor. Ama arkadaş ne kadar gerçeği saklıyor? Burada Webtekno’yu takip ederek her şeyi öğrenebilirsiniz.

Silikon Vadisi şirketlerinin 2018’de attığı bazı adımlar göz ardı edildi. Apple ve Google, akıllı telefonunuzu ne kadar kullandıklarını gösteren uygulamalar geliştirdiler. Bir şirketin, bir şirketin kendi telefonundan veya yazılımından geçme zamanı geldiği konusunda uyardığı garip.

Geleceğin Teknolojisi
gelecekteki teknolojiler

Aslında durum böyle değil. Bu şirketler sizi mermi olarak hatırlatıyor. İnternete bağımlılık yaratan psikolojik ve sosyolojik çökeller aynı şirketler için top mermilerine eşdeğerdir.

Mantıksız düşünürsek, cannball yaraları daha büyük olacaktır. Teknoloji şirketlerinin mermileri var, en azından hayatta kalanlar için umutları var. Geleceği kendinden geçmiş insan kitleleriyle inşa edemezsiniz. 2019’da masum “teknoloji devleri” sayısı artacak.

Akademisyen Rowland Manthorpe’nin teknolojisi üzerine bir tez yazacak. Kulaklıklar, belki günlük ihtiyaçlarınızı karşılayabilir. Sensörler nelerdir? Hava bölmeleri ve diğer benzer ürünler daha popüler olacak.

Sadece bir kulaklık? Hayır, 2019 yılı sanal yardımcıların yılı olacak. Amazon Echo, Google Asistan (ev sahibi), Apple Siri, ses komutanlarınız olacak. Yataktayken bu akşam yemeğini hatırlayacaklar. Türkiye açısından 2019 size erken gelmiş olabilir, ama akıllı telefonunuz cebinizde boşuna.

2019’dan bu yana veri ihlallerinin izlerinden silinmiş bir yıl olacak. Kullanıcının bilgisi asla 87 milyondan fazla Facebook kullanıcısı tarafından unutulmayacaktır (Zuck 1 milyar kelime içerebilir).

Aslında, şirketler kullandığınız uygulamalar veya hizmetler hakkında bilgilerinizi korumaktan sorumludur. Bilgilerinizi paylaşmak için daha bilgilendirici onay metinleri daha bilgilendirici hale getirilecektir. Gelecek yıl bu değişimi özellikle de Facebook hizmetlerini yakından takip edeceğiz.

Eğitim, ulaşım, ulaşım, sağlık alan teknoloji devleri, hayatımızın her alanında modern şehirleri inovasyonla inşa etmeye başlayacak. Bu yeniliklerden dolayı şehir tasarımları oluşturulacak. 2019’da Silikon Vadisi ve Çin’de benzer yapıların sayısı artacaktır.

Her şey internette ve bu şehirlerin her yerinde 5G era kablosuz sinyal yayınlanacak.

Raporun bir sonucu olarak, bu verileri takvim rakamlarına bağlamak zordur. Bu sayıların ana amacı, içinde yaşadığımız ve yaşadığımız şeyi anlamamıza yardımcı olmaktır. Bugünün dünyasını karşılarken, geleceği daha iyi anlamak için sizi Webtekno’ya davet ediyoruz.

Geleceğin Teknolojisi

Geleceğin Teknolojisi

Geleceğin Teknolojisi

Geleceğin Teknolojisi

Geleceğin Teknolojisi