erdoğan 2023 hedefi nedir

erdoğan 2023 hedefi nedir, erdoğan neden hep 2023 diyor 2023 te ne olacak, 2023 yılı neden önemli, 2023 yılı vizyonu nedir ,

2023 yılının önemi nedir, 2023 yılının lozan anlaşması (antlaşması ) ile alakası var mı

Evet artık son yıllarda 2023 yılını recep tayyip erdoğan dan çok duyduk. Ve artık bu 2023 yılı artık dillendirilmiyor çünkü erdoğan 2018 de yapılan son seçimlere kadar hep bize 2023 yılına kadar mühlet verin dedi ve hedef olarak 2023 yılını gösterdi. erdoğan 2023 hedefi

Hepimiz hem heyecanlandık, hemde meraklandık nedir bu 2023 yılı sevdası , nedir bu 2023 yılı merakı diye ?

2023 yılı hedefi gerçek mi yoksa hayal (uydurma) bir ütopya mı ? yani tayyip erdoğan kendi çıkarları için mi hep 2023 yılı diyor ? yoksa gerçekten 2023 yılının bir önemi var mı ? Hepimizinde çok merak ettiği bir konu aslında bu . Ve çoğumuzda biliyor ki 2023 yılına gelmeden evvel bu 2023 sırrı (bilinmezi) çözülmeyecek.

Biliyorum bazılarımıza bir hayal gibi gelecek ama konunun tamda mehdi (mehdiyet ) ile tam merkezli bir alakası var.  erdoğan 2023 hedefi

erdoğan 2023 hedefi nedir

Yani İşin aslı artık 2023 yılında islam dünyasının beklediği mehdinin ilk görüleceği yıl olacak. Söylentiler ve beklentiler bu yönde gelişti. Erdoğan ın şiirlerinde batmayan güneş ten bahsetmesi ve hep müjdeler vermesi ve vakit mama artık (mehdi için ) demesinin aslında bir sebebi var.

Yani tayyip erdoğan bunları söylerken ve bir 2023 vizyonu ortaya koyarken yada ülkemiz silahlar üretirken bunlar aslında boş bir hayalden rüyadan ibaret değil.

Türkiye silah sanayisinde oldukça gelişti ve dahada ileriye gidecek. Hayal bile edilemeyecek yerlere gelindi. Silah sanbayindeki, gelişmeler ağır sanayimize ve ticaret hacmimize de olumlu yansılamlar yapacak.

Türkiye neden bu kadar çok silah üretiyor ? neden bir anda (birden bire ) silah üretmeye başladık ? Türkiye neye 8 ne için ) hazırlanıyor. (hazırlık yapıyor ) biliyormusunuz ?  Xiaomi Mi Box 

erdoğan 2023 hedefi

Evet Tayyip erdoğan mehdi için zemin hazırlayan son liderdir !  Yani 2022 sonlarına doğru yada 2023 yılında mehdinin gelip kutsal emanetleri tayyip erdoğandan alacağı söyleniyor. Ve erdoğan bunu biliyor ve silah üretiminin hızlanması silah sanayinde tekolojik gelişmelere önem verilmesi, ülkemizde ve etrafımızda petrol ve doğalgaz aranması tamamen gelecek mehdiye daha güçlü bir ülke devretmektir.

erdoğan 2023 hedefi nedir
erdoğan 2023 hedefi nedir

 

Bunları nereden çıkarıyoruz. Bunlar hikaye mi, uydurma mı ?

O zaman 1991 yılında mekke de yaşanan bir olaya geri dönelim ve anlatalım.

1991 yılında Necmettin erbakan ve Recep Tayyip erdoğan mekkede bulundukları sırada yanlarında bulunan başka bir türk milliyetçi buralarda çok değerli bir Allah dostu var o kişiyi ziyarete gidelim diyor ve Bu kişiyi hep beraber ziyarete gidiyorlar.

Erdoğan 2023 hedefi (vizyonu)

Erbakan hoca ve Erdoğan bu Allah dostu kişinin yanına girdiklerinde Veli olan zat hemen ayağa kalkıyor.Aslında herkes Erbakan hoca için ayağa kalktığını zannedip erbakan’a hocam bu Allah dostunu ziyarete bir çok kral ve devlet başkanı ziyarete gelmiştir kimsenin karşısında ayağa kalktığı görülmemiştir sadece sizin için ayağa kaltkı derken Bu Allah dostu erbakan hocanın yanından geçip Recep Tayyip Erdoğan ın yanına gelip elini tutuyor ve Hoşgeldin genç mücahid diyor.   seyahat şarj aleti

erdoğan 2023 hedefi nedir
erdoğan 2023 hedefi nedir

Ve anlatıyor.

Erdoğana bakarak ; sen ileride devletinin başına geçeceksin . Devletin (milletin ) ve sen 20 yıl boyunca çok sıkıntılar çekeceksiniz. 20 yılın yılında büyük komutan gelecek ve senden kutsal emanetleri alacak.

Zürriyeinden birine benim adımı ver ki büyük komutan seni kolayca tanıyabilsin o geldiğinde ben ona çok selam söyle tahir babanın selamı var dersin diyor.

Ve Recep tayyip erdoğan 2002 yılında türkiyenin devlet başkanı olduğunda 20 yıl büyük sıkıntılar çekileceğini biliyordu. Yani 2022 yılına kadar büyük sıkıntılar türkiyeyi bekliyor.

2023 yılı ise tamda bu hesaba denk geliyor. 20 yıl sonra büyük komutan gelecek ve emanetleri Tayyip erdoğan dan alacak .

Erdoğan torunun adını ali tahir koydu.

İşte hem 2023 vizyonunun hemde torununa ali tahir ismini koymasının hikmetini anlattık. Bunlar hikaye yada uydurma şeyler değil Yaşanmış gerçekler. Erdoğan o nedenle her belayı bir şekilde savuşturabiliyor ve herşeye rağmen ülkemiz ayakta duruyor savunma sanayimiz ilerliyor. Çünkü türkiyeye başka ülkeler ve zengin müslümanlar yardımda bulunuyorlar.

 

samsung kaylanabilir batarya