Xiaomi Mi Box özellikleri

Xiaomi Mi Box özellikleri, Xiaomi Mi Box s özellikleri, Xiaomi Mi Box fiyatı, Xiaomi Mi Box yenilikler, teknolojik yenilikler

Android TV için 4K desteği ile Xiaomi Mi Box S duyuruldu. Türkiye ayrıca satışa sunulan ekipmanlarda birçok yeniliği göze alıyor.
Mi Box S, Mi Box’ın halefi. Android TV 8.1 ile, bu cihaz Netflix kısayoluna, bir asistana ve uygulama kısayoluna sahiptir. Google Remote Assistant destekli sesli uzaktan kumanda ayrıca entegre chromecast’i de içeriyor. Ayrıca 4K HDR yayın desteği sağlar.

Güçlü dört çekirdekli işlemci sayesinde, oyunları Google Play Store’dan da indirebilirsiniz. 2 GB DDR 3 önbellek Dolby Digital Plus ve DTS surround ses ile donatılmıştır.

Xiaomi’nin oldukça güçlü olduğu alanlardan biri de TV Kutusu veya TV Kutusu kategorisidir. Bu kategoride yeni üye var. Xiaomi Mi Box Tanıtımı S: Geçenlerde, basit bir tasarım TV Kutusu / akıllı medya oynatıcı olan Xiaomi Mi Box S piyasaya sürüldü.

Xiaomi Mi Box özellikleri

Android 8.1 işletim sistemine (Android TV) dayanan cihaz, gücünü dört çekirdekli işlemci, 3 + 2 çekirdekli grafik birimi ve 2 GB RAM’den alıyor. 8 GB dahili depolama alanına sahip ürün, yerleşik dijital yardımcı Google Asistan ile birlikte gelir. Bu yüzden sadece sesli komutlarla, 4K HDR desteklendiği gibi birçok konuda yönetilebilir ve bilgili olabilir.

Xiaomi Mi Box özellikleri
Xiaomi Mi Box özellikleri

Yerleşik Chromecast ile Xiaomi Mi Box S, basit bir kontrol ile geliyor. Ses komutları burada verilirken, kontrolde özel bir Netflix düğmesi de vardır. Spotify ve YouTube dahil olmak üzere birçok hizmete hızlı erişim, ses tarafında Dolby ve DTS’yi destekler.

Tek bir HDMI kablosu televizyona bağlanabiliyorsa, Android oyunları ürün üzerinde çalınabilir. İnternet sadece 147 gram ağırlığındaki 2.4GHz / 5GHz Tv Box ile WiFi’ye bağlanmıştır. Bu sitedeki içerik ve bağlantılı sayfalar; LOG’ın yazılı izni olmaksızın hiçbir şekilde kullanılamaz, çoğaltılamaz veya değiştirilemez veya yazılı veya kote referans ile kullanılamaz.

Xiaomi Mi Box yenilikleri

Çin Xiaomi ayrıca set üstü televizyon kutuları satıyor. Mi Box adında yeni bir üye geldi.

Xiaomi Mi Box S özellikleri ve fiyatı
Xiaomi Mi Box S TV kutusu Mi Box 4’e benzer özelliklere sahiptir. 4 adet Cortex-A53 çekirdek işlemci, 2GB RAM, 8GB depolama kapasitesi, çift bantlı WiFi, Bluetooth 4.2, HDMI 2.0 ve USB 2.0 vardır.

Ayrıca bkz. “Razer Chroma destekli Razer Phone 2”
Farklı bölüm cihazın kontrolüdür. Anahtar tasarımında biraz daha fazla, Netflix, Google Asistan, Canlı TV ve uygulamalar için özel bir tuş takımı var. Google Asistan özelliğini kontrol etmek ve diğer akıllı cihazlarla kontrol etmek mümkündür.

Kutuda Android Android sürümü tabanlı Android 8.1 işletim sistemi. Cihazda 4K 60 fps oynatma desteği sunan bir Chromecast özelliği de var. Böylece, mobil veya masaüstü cihazlarınızdaki içerikleri bulut aracılığıyla cihazda oynatabilirsiniz.

Xiaomi’nin televizyonlarında sunduğu zengin içeriği de içeren Mi Box S modeli, bunları Google Asistan ile kontrol edebilir. Cihaz 60 $ ön sipariş olarak kullanılabilir

Xiaomi Mi Box özellikleri, Xiaomi Mi Box s özellikleri, Xiaomi Mi Box fiyatı, Xiaomi Mi Box yenilikler, teknolojik yenilikler