Süper şarj aleti, seyahat şarj aleti

Süper şarj aleti, seyahat şarj aleti, powerbank süper seyahat şarj aleti hayat kurtarır 🙂

Kablosuz taşınabilir şarj aletimi hayal ediyorsunuz , şarjınız çabuk bitiyor ve şarj edebilmek için priz bulmakta zorluk mu çekiyorunuz ?

Çölde kaldınızda telefonunuzu şarj edemiyormusunuz ? O halde seyahat şarj aleti (taşınabilir powerbank) tamda size göre

Aslında hepimizinde aklına gelmiştir taşınabilir bir batarya olsada yedek olarak yanımıza taşısak diye. Fakat nedense bu fikirleri hep yabancılar hayata geçirip acayip paralara bize satıp ülkelerini ihya etmeye devam ediyorlar.

Neden bizim ülkemizde en zeki insanlar doktor, asker yada memur oluyorlar ? bu insanları ihracata yönlendirmemiz lazım, Dünya daki yeni ihtiyaçları karşılayacak teknolojileri üretip dünya ülkelerine satmaya yönlendirmeliyiz.

Süper şarj aleti, seyahat şarj aletinin özellikleri

Neyse bizim asıl konumuz taşınabilir güç kaynağı olarak kullanılacak yedek batarya görevi görebilecek adeta 15 kere cep telefonu bataryanızı doldurma gücüne sahip bir enerji depolama kaynağıdır.

seyahat şarj aleti
seyahat şarj aleti

Yani cebinizde bir seyahat şarj aleti (yedek güç kaynağı, bir powerbank var ise gönül rahatlığı ile doğada günlerce gezebilir, yeni yerler keşfetmek için kırsal alanlarda tarih ile iç içe bir seyahate çıkabilirsiniz.

seyahat şarj aleti

Adeta ileride otomobil teknolojisinde kullanılacak bir teknoloji şu anda cep telefonlarında mini bir uygulama olarak kullanılıyor. Aynı uygulama ilerleyen yıllarda elektirikli otomobiller için kullanılacak. Yani devasa ölçekte elektrik enerjisini içerisinde barıdıracak bataryalar aslında şu anda geliştirilmiş durumda fakat bu teknolojiler yavaş yavaş kademe kademe insanlara pazarlanıyor.

Yani ileride elektirkli otomobillerde seyahat şarj aleti (powerbank ) yani yedek güç kaynağını bagajında taşıyarak uzun yolda günlerce elektrik istasyonuna ihtiyaç duymadan yolculuk yapabilecekler.

özellikleri arasında en çok dikkat çeken niteliği ise 6700 mah lık depolama alanına sahip olmasıdır.

Yani neredeyse bazı cep telefonlarını 20 defa tekrardan şarj edebilecek bir enerjiyi barındırabilecek olmasıdır.

  • Pil (enerji) Depolama potansiyeli : 6700 mili Amper
  • Kablosuz Çıkışı : 5 W
  • Ürün ebatları: 80 x 80 x 29 mm
  • şarj aleti Ağırlığı: 240 gram
  •  ürünün diğer adı :  Super Charger
  • kablosuz şarj aleti olarak nitelendirilmesi de ayrıca bir diğer avantaj diyebiliriz.
  • Ürünün satış fiyatı ise 170 türk lirası dır. Fiyat aslında oldukça cazip. Hayat kurtarır mı bilemeyiz fakat priz arama derdini ortadan kaldırmak isteyenler için ödenmeyecek bir miktar değil bence 🙂