Genleri değiştirilmiş ilk bebekler

Genleri değiştirilmiş bebekler çinde dünyaya geldi, genleri değiştirilmiş bebek, dna sı ile oynanmış bebekler, 

Sözde çinli bilim adamları genleriyle oynanmış bebeklerin dünyaya gelmesini kutluyor ve dünya bu olayı yüzeysel olarak konuşuyor. Fakat bu olayın asıl önemini kavrayabilmek için bir zaman gerekecek. Çünkü genleri ile oynanmış olarak dünyaya gelen bu bebeklerin durumu ilerleyen zamanlarda belli olacak.

Genleriyle oynayarak bebeklerin fiziksel özelliklerine direkt olarak müdahale eden bilim adamları doğarak çocuğun (bebeğin ) cinsiyetine, göz rengi, saç rengi, ten rengi, çene yapısı, iklimsel özellikleri bilişsel zeka yapısı gibi özelliklerine müdahale edebilecek.

Aslında bu durum zinada doğan bir bebek ile aynı ve hatta birden fazla özellikle değiştirilirse birden fazla zina ile doğan çocuk gibi özellikler taşıyacaktır. Zina dan doğan çocuk aslında şeytanın emrindedir şeytanın çocuğudur gibi söylentiler ve inançlarda var.

Bu teknolojik gelişmenin olumlu yanı ise ana ana rahmindeki bebeğin herhangi bir fiziksel özürleri ( engeli) varsa onu ana rahminde tedavi edebilmektir.

Genleri değiştirilmiş bebekler

Dünyayı yönetmeyi zaten şu zaman itibari ile başarmış olan küreselci kesim şimdide yeni doğacak insanların (bebeklerin )genleri ile oynayarak aslında bir nevi tanrılık iddaasında bulunuyorlar. Sipariş bebek yöntemine geçilirse şaşırmam.

Yakında insanlar yeni doğacak bebeklerinin bazı özelliklerinin değiştirilmesini isterlerse ve bebeğim şu özelliklerde olsun derlerse şaşırmam.

genleri değiştirilmiş bebekler

Fakat bundan sonraki aşamalarda durum çokta farklılaşacak genleriyle oynanmış ilk bebekler güzel görünse bile sonraki aşamalarda durum tersine dönebilir.

İnsanların fiziksel özellikleriyle gen (dna) yöntemiyle oynayabilir bir teknoloji düşünsel genler ile de oynayabilir demektir.

Yani ilerleyen dönemlerde yeni doğacak bebeklere can, katil yaratıkların düşünsel genlerini aktarmadıklarını kim nereden ve nasıl bilebilir ki ?

Bu teknolojinin kendiliğinden geliştiğini düşünenler gerçekten hayal dünyasında yaşıyorlar yada masumane bir amaç için geliştirildiğini düşünenler içerik hakkında bence oldukça eksik durumdalar.

Bu teknoloji neler getirecek

İlerleyen dönemlerde erkeklerinde gebe kaldıklarını çocuk yaptıklarını göreceğiz.

Daha sonralarda ise tek eşli üreme dönemi başlayacak . Yani bir kadın üremek için bir erkeğe gerek duymayacak

Yada bir erkek üremek için bir kadına gerek duymayacak

Daha sonralarda ise durum değişecek ve 2 dna sarmaldan 3 dna sarmallı çocukların doğumuna geçilecek.

Yani süper insan 3 sarmallı dna

Bu ne demek oluyor ? 3 sarmallı dna sı olan insan yer çekiminden etkilenmez. Çok daha hızlı koşabilir.

Diğer insanların zihinlerinden geçenleri okuyabilir. Bir duvarın arkasını yada kilometrelerce uzağı görebilir.

Uçmak, suyun altında saatlerce kalabilmek, ve fiziksel olarak imkansız gibi görünen bir çok şeyi yapabilmek.

İşte asıl amaç aslında 3 sarmallı dns sı olan mükemmel insanı yaratmak. Tanrılık idaasında bulunan küreselcilerin başındakilerin amaçları bu.

Geni değiştirilmiş bebekler, Geni değiştirilmiş bebekler, Geni değiştirilmiş bebekler, Geni değiştirilmiş bebekler,

Genleri değiştirilmiş bebekler, Genleri değiştirilmiş bebekler, Genleri değiştirilmiş bebekler,

Genleri değiştirilmiş ilk bebek,

geni değiştirilmiş

geniyle oynanmış

bebekler ilk bebek, Genleri değiştirilmiş ilk bebek, Genleri değiştirilmiş ilk bebek,

Sondakika, haber, haberler