Ecinni filmi, ecinni fragmanı

Ecinni filmi, ecinni fragmanı, ecinni sinema, ecinni fragman, ecinni film, ecinni imbd, ecinni senaryosu, ecinni konusu, ecinni yorumlar

ecinni korku filmi, yerli korku filmi, ecinni cin filmi, gerilim , gerilim filmi, ecinni filminin konusu, ecinni filminin senaryosu, ecinni filmi

izleyici yorumları, ecinni filmi izlenir mi, ecinni filmi gerçekten korkutucu mu (korkunç mu )

Ecinni filmi, ecinni fragmanı, ecinni konusu

ecinni filminin süresi ne kadar : 84 dakika

Oldukça amatör bir film olduğunu düşündüğümüz ecinni filmi için pek fazla bir şey söylemek istemiyorum.

Ne zaman vizyona girecek : 2 Kasım 2018

Bir üniversite öğrencisi olan kadir sinema filminin başrolündeki kişidir ve 7 yaşındaki kız kardeşi aniden ortadan kaybolur. Kadir kız kardeşini bulabilmek için cinlerle iletişime geçer ve olaylar bu andan sonra ilginç bir hal almaya başlar. Üniversite öğrencileriyle birlikte bir köyde belgesel çekmeye karar verirler ve her cin filminde olduğunu gibi bu filmde de gittikleri köyde başlarına ilginç olaylar gelmeye başlar.

Puan tahminimiz ; imbd 2,0 ile 4,0 arasında olacaktır

Batuhan Zeybek
Erol Üzümcü
İlke Ketboğa
Süha Çağrıcı
Öznur Ulutaş

Yönetmen   : Mehmet Sağlam

Senaryo   : Mehmet Sağlam

Özet ve bilgi Ecin, erkek kardeşi olmayan ve sonra elfler ile iletişim kuran bir gencin hikayesini anlatıyor. Kadir başarılı bir üniversite öğrencisi oldu.

Sadece 7 yaşındayken kardeşi Duyguun kaybolması ile sarsılan Kadir, o günden sonra elflərlə ilişki kuruyor. Genç bir çocuk olan Kadir, İletişim Fakültesi’nde çalışmalar yapıyor ve aklında bir belgesel var.

Osmanlı İmparatorluğu’nun 400 yıllık bir köyünde, Kadir belgeselini kafasına koyar ve arkadaşlarını harekete geçmeye teşvik eder. Tüm hazırlıklarını yaptıktan sonra, o ve onun yakın dostu Hakan ile eşi Aslı ve üniversiteden gelen iki kız arkadaşları köy için yola çıktılar. Ama köye gitmeden önce garip olaylar yaşamaya başlarlar. Bir gün sonra gerçekleşen olaylardan sonra Kadir, 15 yıllık ailesinde öğrendiklerini uygulamaya karar verdi.

Ancak Kadir ve yoldaşlarının sürprizleri yok. Film yönetmeni ve senarist Mehmet Sağlam. Ahmet Yaşar Gümüş, korku filminin sinematografisi.