Karlar prensi elliot Filmi, Fragmanı

Karlar prensi elliot Filmi, Fragmanı, karlar prensi elliot fragmanı, karlar prensi animasyon, karlar prensi elliot sinema

Elliot animasyon, elliot filmi, karlar prensi filmi, karlar prensi animasyon, karlar prensi sinema, karlar prensi çizgi film, karlar prensi

yorumlar, karlar prensi izleyici yorumları, karlar prensi movie, karlar prensi seanslar, karlar prensi imbd puanı, karlar prensi elliot fragman

Karlar prensi elliot Filmi, karlar prensi Fragmanı

 

karlar prensi elliot filmi
karlar prensi elliot filmi, karlar prensi fragman

Karlar Prensi Elliot Filmi’ni Seslendirenler

Türkçe dublaj çizgi film elliot, karlar prensi türkçe dublaj

Filmde ren geyiği olmayı hayal eden bir film kahramanı var. Bu film kahramanı neden ren deyiği olmak istiyor ? çünkü ren geyiği aslında eşcinselliği simgeliyor.

Bilinç altında çocuklarınıza eşcinselliği aşılamaya çalışan bu filmler ilk bakışta çok masum görünsede bu dünyayı dizayn etmeye çalışan ve dünya insanlığını üremekten yoksun hale getirecek bazı planları var . Bu nedenle bu filmlerde eşcinsellikği çocuklarımıza aşılamak için ellerinden geleni yapıyorlar. Bu konuda anne baba ların dikkatli olmaları gerekir.

karlar prensi filminin konusu (senaryosu )

Özet ve bilgi Ward of Prensi Elliot’un Elliot’un ve onun hayallerini takip eden minyatür bir at olan arkadaşı Hewel’ın maceralarını anlatır.

Minyatür bir at olan Elliot, günlük hayatına ilham verdi. Bir çiftlik hayvanı çiftçisi olan Elliot, çiftçinin keçilerini amcasıyla birlikte yazar. Çiftçi çiftçi ren geyiği bir eğitim kampı olduğunda, Elliot işini yeniden canlandırır.

Elliot, sıkıcı hayattan kaçmak ve macera macerasından kaçmak, bir eşcinsel olmak ve Noel Baba için çalışmak istiyor.

Elliot ve en iyi arkadaşı olan Hazel, işi için at olduğunu düşünen Hazel, bunu kanıtlamak için harika bir maceraya başladı. Tekne havuzuna katılmak için Kuzey Kutbu’na iki gidiyor.

Her şey düzeldikçe, Hazel Milad’ın büyük bir felaket olduğunu öğrenir. Çiftlikte fazla bir şey yok. Baskıcı bir kadın, Elliot ve Hazel’in arkadaşlarını çiftlikte cehenneme çevirir. Elliot hayallerine yakın ve asla yaklaşmıyor.

Elliot’un hayallerini sürdürmesine izin vermeyin, arkadaşlarını kurtarmayın veya Milad’ı beklenen felaketten koruyun mu?

Josh Hutcherson
Josh Hutcherson
Morena Baccarin
Morena Baccarin
John Cleese
John Cleese
Christopher Jacot
Christopher Jacot
Martin Short
Martin Short

Yönetmen                   : Jennifer Westcott

Seslendirenler           : Josh Hutcherson,  Morena Baccarin,  John Cleese,  Christopher Jacot,  Martin Short

Senaryo                        : Jennifer Westcott

Yapımcı                        : Lucas Lynette-Krech