Cehennem festivali fragmanı, Hell Fest Fragman

Cehennem festivali fragmanı, Hell Fest Fragman, cehennem festivali, hell fest, cehennem festivali filmi, 

Hell fest korku filmi, hell fest cinema, cehennem festivali film, cehennem festivali sinema, cehennem festivali sinema, cehennem festivali izleyici yorumları

Cehennem festivali fragmanı, Hell Fest Fragman

Cadılar bayramı için düzenlenen bir korku partisine yani maskeli düzenlenen bir festivale arkadaşlarıyla birlikte katılan bir genç kızın korku dolu hikayesini anlatan filmde cadılar bayramında düzenlenen parti içerisine maskesiyle katılan cani ruhlu bir adam bütün katılımcıları birer birer avlamaya ( öldürmeye ) başlayınca işler çığırından çıkar ve katilden kaçmak zorlaşmaya başlar.

 

cehennem festivali fragmanı
cehennem festivali fragmanı

Cehennem Festivali Film Teması
Bir seyahat felaket festivali olan Hell Fest, geceyi Natalie (Amy Forsyth) ve arkadaşlarıyla birlikte Halloween ile geçirdi.

Bu festivalde, farklı konularda korkunç araçlar ve insanlar var ve katılımcılar gerçekçi bir deneyime sahip.

Bununla birlikte, festival alanında bulunan bir Thug, gençlerin dikkatsizliğini ve ihmalinden yararlanarak birbirlerini avlamaya başlar ve Natalie ile ekibinin bunun bir şaka olmadığını ve hayatta kalmak için maskeli bir trenden kurtulmaları gerektiğini anladığını anlar.

Cehennem festivali filminin oyuncuları

Amy Forsyth
Amy Forsyth
Bex Taylor-Klaus
Bex Taylor-Klaus
Reign Edwards
Reign Edwards
Courtney Dietz
Courtney Dietz
Tony Todd
Tony Todd

filmin Yönetmen: Gregory Plotkin

film Senaryosu ( konusu ) : Blair Butler,  Seth M. Sherwood

sinemanın Yapımcıları : Gale Anne Hurd,  Tucker Tooley

Korku filmi çarşafları Hell Festival’in yeni posterleri, maskeli bir seri katil tarafından cinayet sahnesi olarak ortaya çıktı.

Hell Fest Fragman

Amy Forsyth, Reign Edwards, “Scream Ed star Bex Taylor-Klaus, Christian James, Roby ATTALA ve Matt Mercurio.

Yönetmenin Sandalye, Paranormal Activity 5 de kameranın arkasında bulunan Gregory Plotkinə tahsis edilir:

Ghost Size Director. Bir üniversite öğrencisi, Natalie, en iyi çocukluk arkadaşı Brooke ve konuk odası Taylor ile birlikte Hell Festus’a gider. Bu festival Cadılar Bayramı’nda düzenleniyor ve şehir labirentleri, eğlenceli oyunlar ve devasa maceralarla doludur.

Her yıl binlerce genç, korku karnavalında eğlenmek için Cehennem Ateşi’ni takip ediyor. Düzenli olarak, dansa giden gençler birlikte eğlenirler. Fakat bir ziyaretçiye, Hell Fest cazibe merkezi değil, avlanma kentidir.

Gözler önünde cinayet işleyip dekor ve kurgu örtüsüne uyum ve eğlenceye kendilerini kaptırmış dikkatsiz kurbanları kolay avlamak mümkün olduğu festival, bu yılki katılımcılar için oldukça tehlikeli olacaktır.

Festivale gelenlerin sayısı ve damarlarında dolaşan adrenalin arttıkça, katil maskeli yüzünü Natalie, Brooke, Taylor ve gece hayatta kalmak için onlarla birlikte savaşacak olan erkek arkadaşlarına çevirir. Gençler, gözlerinde meydana gelen korkunç vahşetin bir bilim kurgu olmadığını fark ettiğinde, hayat-savaşları başlayacak.

cehennem festivali , cehennem festivali  film, cehennem festivali  fragman, cehennem festivali fragmanı, cehennem festivali sinema, cehennem festivali  izle, cehennem festivali  seyret, cehennem festivali  yorumlar, cehennem festivali puanı kaç, cehennem festivali  imbd

hell fest , hell fest filmi, hell fest film, hell fest izle, hell fest movie, hell fest cinema, hell fest ,imbd, hell fest seanslar, hell fest sinemalar, hell fest yorumlar, hell fest eleştiriler