Tutsak Filmi, Tutsak filmi fragman

Tutsak Filmi, Tutsak filmi fragman, tutsak fragmanı, tutsak filminin konusu , tutsak film senaryosu, tutsak sinema

tutsak, film, sinema, izle, bel canto, bel canto cinema, seanslar, izleyici yorumları, imbd puanı kaç, dram,

dramatik film, türkçe alt yazılı, türkçe dublaj

Tutsak filminin konusu, tutsak filmi fragmanı

Tutsak film senaryosu ;

Filmde çok ünlü bir müzik grubunun konserine büyük ölçüde ilgi gösteren zengin ve ünlü aileler gelir.

Bunu öğrenen silahlı bir grup planlar yaparak konsere eylem düzenleyerek bir çok insanı ve seçkin aile üyesini rehin alır.

Bu esnada ülkenin gerilla grubu silahlı grupla bir dizi pazarlık içerisine girerek rehinelerin serbest bırakılmalarını ister.

sonrasında gerillalar ile rehine alınanlar arasında duygusal bağlar oluşmaya başlar.

Özet ve Detaylar Esir, Güney Amerika’da varlıklı bir işadamı doğum günü partisinde yer alan ünlü opera sanatçısı hikayesini anlatıyor. Japon işadamı Katsumi Hosokawa’nın doğum günü için özel bir parti düzenleniyor.

Amerika’nın ünlü soprano Roxane Coss partinin davetlileri arasındadır ve özel bir konser verecektir. Her şey parti başkanının evinde partide partide haklı. Ancak, partide bir grup terörist sona eriyor.

tutsak filmi, tutsak filmi fragman
tutsak filmi, tutsak filmi fragman

Gözaltındaki arkadaşlarını General Benjamin tarafından serbest bırakmak isteyen teröristler evinde rehin aldılar. Bir süre sonra, aşırı sayıda rehineler teröristler için sorun olmaya başladı.

Katsumi Hosokawa ve Roxane Coss gibi bir grup önemli insanı içerir. Hosokawa ve Coss, bir ay süren bekleme süresi için birbirlerini tanıma fırsatı bulacaklar.

Paul Weitz, yönetmenin Ann Patchett’in çalışmasından uyarlanan filmin koltuğunda oturuyor. Julianne Moore ve Ken Watanabe’nin oynadığı film, Demian Bichir, Sebastian Koch, Christopher Lambert ve Elsa Zylberstein’ı canlandırdı.

 

Tutsak fragman, tutsak filminin konusu , tutsak filmi senaryosu, tutsak fragmanı , tutsak sinema, yorumlar, imbd puanı kaç, tutsak, tutsak sinema, tutsak imbd, bel canto, bel canto film, bel canto filmi, bel canto sinema,