Kings filmi, kings fragman, kings film fragmanı

Kings filmi, kings fragman, kings film fragmanı, kings, kings filmi konusu, kings sinema, kings cinema

King filminin konusu , kings filminin senaryosu, kings filminin puanı, kings filmi izleyici yorumları, kings filminin fragmanı, kings  (krallar ) filmi eleştiriler

Kings filmi, kings fragman, kings film fragmanı

Halle barry nin başrolde oynadığı filmin konusu ,  Siyahi kökenli bir kadının sokak çocuklarıyla birlikte yaşadıkları mahallede çıkan ırkçı olayları anlatan bir film.

Amerikada polislerin bir zenciyi darp ettikten sonra serbest bırakılmasını ve sonrasında yaşanan sokak olaylarını anlatan bir film

Bu filmin en az 7 puan alacağını düşünüyorum. filmin süresi yaklaşık 1 buçuk saat

Filmin Özeti ve film hakkında kısa bilgi

Gerçek görünümlü “Krallar”, 1992 yılında Los Angeles’ta Amerikan doğumlu ABD vatandaşı Rodney King’e saldıran polis memurlarının serbest bırakılmasına odaklandı.

kings filmi
kings filmi

Sokak çocuklarına karşı savunmasız olan Millie (Halle Berry) tek ebeveynlidir. Millie, şimdi sekiz çocukla yaşıyor, tekrar eve geliyor.

Bir punk mayın olarak tanımlanabilen komşu obie (Daniel Craig), esas olarak Afrikalılar, Amerikalılar, Latinler ve Koreliler ağıdır. Yükselen gerilim arttıkça Millie ve Obie beklenmedik birliğe giriyor.

Rodney King’i mağlup eden dört polis memurunun serbest bırakılmasıyla başlayan olaylar sırasında Millie, çifte kaosun hakim olduğu bir şehirde çocuklarını doğru eve geri döndürmeye çalıştı.

kings film senaryosu,  King filminin konusu ,  king filminin izleyici yorumları, kings filminin puanı,  kings film fragmanı, filmi eleştiriler

kings  (krallar )

Film amerika fransa yapımı bir film tabii fransada zenci, nüfus ağırlıklı olduğundan ve yapımcının da fransa kökenli olduğundan anlamamız gereken şey filmde zencilere karşı negatif bir ırkçılık sergilendiğini göreceğiz.

Yani filmde yapımcılar siyahilerin amerikada yaşadıkları ırkçı ayrımı ve yaşadıkları bütün olumsuzlukları dramatik bir dil ile anlatacaklardır.

Duygusal anıların yanı sıra şiddet içerikli bir film olduğunu da göz ardı etmemek gerekir.

Kings isimli film türkiyede 12 ekim tarihinde vizyona girecek. Türkçe alt yazılı ve türkçe dublajlı seçenekleri var mı ? Bu konuda henüz net bir bilgi yok maalesef. İyi Seyirler