İnternetin zeka’ya etkisi nedir

İnternetin zekaya etkisi nedir, internet insan zekasını ( beynini ) nasıl etkiliyor.

İnternet ve diğer teknolojilerin insanın düşünsel yeteneklerine nasıl bir etki yarattığını bilim insanlara araştırmaya başladı.

İnternet sayesinde bir kolaylık çağı başlamasına karşın insanoğlu hayatı boyunca hiç olmadığı kadar tembel bir hale geldi.

Yani alışverişi bile internetten yapıyoruz ve aldığımız ürün kapımıza kadar geliyor. İnsan oğlu bırakın beyin fonksiyonlarını kullanmayı yakında artık hiç bir şekilde fiziksel fonksiyonlarını bile kullanmayacak.

İnternetin zekaya etkisi nedir

Bütün fiziksel  yani kas sistemi ile yapılması gereken işleri de yapay zekalı robotlar yapacak.

Yani insanoğlunu tamamen bi hiç konumuna getirip daha kolay bir şekilde yönetmeyi planlayan yeni dünya düzeni tasarlayıcıları bu aktiviteleri ince ince hesaplamışa benziyor.

internetin zekaya etkileri
internetin zekaya etkileri

Şu anda 30 lu 40 lı yaşlarda olan nesil zannedersem ki artık beynini en çok kullanan son nesil olarak tarihe geçecektir.

Çünkü bizler eskiden bir kişi telefon numarasını söylediğinde hemen aklımızda tutabiliyorduk. Fakat şimdi unutkanlık büyük bir hastalık halini aldı.

İnsanlar beyinlerini kullanmayarak gelecek nesillere en büyük kötülüğü yapıyorlar küçük insanların beyin kapasiteleri küçüldüğünde bu gelecek nesillere gen yoluyla daha düşük kapasiteleri bir beyin olarak aktarılacak.

Yani bizlerden sonraki bir iki nesil daha ahmak, daha kolay yönetilebilir bir topluluk olarak birilerinin hizmetinde olacaklar.

Bunun dışında internetin ve bilgisayarların yaydığı dalgalar eroin kokain gibi maddelerin beyine verdiği zarardan çok daha fazla zarar veriyor.

İnternetin insan beynine  etkileri

Beyni uyuşturduğu gibi çocukların otizmli bir insanla benzer davranışlar sergilemesine neden oluyor ve bu durum DNA lara kadar işliyor. Yani genetik bir hastalık olarak sonraki nesillere aktarılacak.

Aynen kanserin artık genetik bir hastalık olarak ortaya çıkmasıyla nasıl ki küçücük çocuklar kanserli olarak doğuyor yada çok küçük yaşta genetik yollarla aktarımdan ötürü kanser oluyorlar.

İşte aynen otizm ve zeka geriliği de ilerleyen dönemlerde çağın hastalığı olacak.

İşte bu internetten uzak durmak için bir kaç tane sebep. Sağlığınızı olumsuz etkiler ve ölümü hızlandırır.

Yani bedensel aktiviteleriniz yavaş yavaş ölmeye başlar. İşte internet ve bilgisayarın kanıtlanmış fakat açıklanamamış bazı ufak zararlı gerçekleri bunlar.

internetin zekaya etkisi

internetin zekaya etkisi

internetin zekaya etkisi

What is the effect of the internet on intelligence, how does the internet affect human intelligence (brain). It has begun to research scientists

how the Internet and other technologies have had an impact on people’s intellectual abilities.

Despite the fact that the Internet has begun to be a convenience era, mankind has become as lazy as ever before.

In other words, we even make shopping online, and the product we buy is just as much as our door.

The use of human functions to leave the son of a son will no longer even use his physical functions at all.

What is the impact of the Internet on intelligence Artificial intelligence robots will do all the physical work that needs to be done with the muscle system.

In other words, new world order designers who plan to direct human beings in a totally biased position and manage it more easily seem to have deliberately calculated these activities.

It is assumed that the generation that is 30 and 40 years old is now the last generation that uses the most brain. Because we used to keep our phone number when someone used to say it.

İnternetin zekaya etkisi nedir

But now forgetfulness has become a major disease. People do not use their brains to make the greatest evil of future generations.

When the brain capacities of small people become smaller, these lower generations will be transferred to the future generations as a brain with lower capacities.

So a couple of generations after us will be in the service of someone as a fool, a more manageable community.

Apart from this, the waves that the internet and the computers are transmitting are much more harmful than the heroin cocaine damages to the brain.

The effects of the Internet on the human brain As the brain is numbing, it causes children to behave like an autistic person, and this is happening to the DNA.

It will be transferred to the next generation as a genetic disease.

Just as cancer is now a genetic disease, how little children are born with cancer, or very young at the age of genetic transmission of cancer because of the transfer.

Here, too, the autism and mental retardation will be the illness of the age in the future.

There are a few reasons to stay away from this internet. It affects your health negatively and accelerates the death.

So your bodily activities slowly begin to die. Here are some of the proven but unexplained little harmful facts of the internet and computer.

internetin zekaya etkisi

internetin zekaya etkisi

internetin zekaya etkisi