Küçük bir rica Fragmanı, Yorumlar

Küçük bir rica Fragmanı, Yorumlar, küçük bir rica filmi , küçük bir rica film fragmanı, küçük bir rica, küçük bir rica konusu , küçük bir rica senaryosu, küçük bir rica film fragmanı, küçük bir rica izleyici yorumları,  a simple favor fragman

Küçük bir rica Fragmanı
Küçük bir rica Fragmanı

Filmin konusu ( senaryosu )

Aynı ismiyle tanınan romandan esinlenilerek beyaz perdeye uyarlanan küçük bir rica isimli filmde küçük bir kasabada yaşayan ve burada çektiği videoları internette yayınlayarak ün kazanmış bir kadının ve yakın bir arkadaşının hikayesini anlatan bir sinema filmi.

Filmde çektiği videolarla tanınmış kadının çok yakın bir arkadaşı gerisinde bir ip ucu bile bırakmadan ortalardan kaybolur. Ve filmin kahramanı olan kadın arkadaşının kocasıyla birlikte arkadaşını aramaya başlar.

Daha sonra kasabadaki diğer insanlarda zamanla bu arama işine katılmaya ve bu aramayla birlikte hayatlarında bazı değişimler olmaya da başlar.

Küçük bir rica Fragmanı, Yorumlar

Ortalıktan habersizce kaybolan kadın anladığım kadarıyla en yakın arkadaşının videolar çekerek ün kazanmış olmasından etki,lenmiş olmalı ve kendisi de hayatta hiç bir iz bırakmadan bu dünyadan ayrılmak istemez. İşte hikayenin başlangıç noktası bana göre tamda burası olmalı.

Küçük bir rica filmi 14 eylülde vizyona girecek. Konusu ise suç, odaklı geçiyor.

Anna Kendrick
Anna Kendrick
Blake Lively
Blake Lively
Henry Golding
Henry Golding
Linda Cardellini
Linda Cardellini
Eric Johnson
Eric Johnson

Filmin Yönetmeni  : Paul Feig

Senaryo ( Konu ) : Jessica Sharzer

Filmin Yapımcıları   : Paul Feig,  Jessie Henderson

Filmin Diğer Adı   : Basit Bir Rica

Biraz Arayan Film
Küçük bir kasabada yaşayan, ancak internetteki günlük videoya aşina olan ev kadını .

Stephanie Ward (Anna Kendrick), en iyi arkadaşı Emily Nelson’ın (Blake Lively) başarısız olduğunu düşünüyor.

Emily’nin karısı Stephanie, Sean’ın (Henry Golding) tüm zamanını Emily’nin ayak izlerine adamasına yardım etmeye çalışacak ve herkesin hikayesi bazı sırlar ortaya çıktıkça değişecek.

Küçük Rika filmi Amerikalı yazar Darcey Bell tarafından aynı romantizm

Küçük bir rica Fragmanı

Küçük bir rica Fragmanı

Küçük bir rica Fragmanıde uyarlandı.

izleyici yorumları, seyirci yorumları, imbd puanı kaç, ne zaman, nasıl, nedir, kimdir, eleştiriler, seansları, sinema bileti ne kadar, fiyatı, kaç para, izlemeye değer mi