Organik Aşk Filmi Fragmanı organik aşk fragman

Organik Aşk Filmi Fragmanı, organik aşk fragmanı, organik aşk filmi, organik aşk, organik aşk film, organik aşk sinema, organik aşk izleyici yorumları, organik aşk puanı, 

Organik isimli film ile birlikte aşk filmlerinin zirveye çıktığı ilginç bir döneme giriyoruz çünkü önümüzdeki günlerde epey fazla aşk konulu film var. Bir taraftan aşk filmi diye nitelendiriliyor fakat film aslında bir komedi filmi, (komik film)

Organik Aşk Filminin Senaryosu (konusu) nedir ?

organik aşk filmi fragmanı
organik aşk fragmanı

Bülent’in sahibi Barad Bülent (Mustafa Mert Koch) babası olmadan çalışamayan genç bir adam, parmaklarıyla çalışan Celal (Tarık Papucukoğlu).

Babasının başarısızlığıyla karşı karşıya kalan Bülent, bir aydır babasından kovuldu.

Bu arada, aslında bir iş yapmazsanız, mirastan payınız olmaz. Bülent, düğünden kaçan Esma (Gizem Karaca) ile tanışacak ve yaşadıkları köyde organik yaşamı ve sevgiyi bulacak.

Organik Aşk Filmi Fragmanı

Özet ve bilgi Organik Aşk filmi, esma ve bülent in hikayesini anlatıyor. Bülent, sessiz bir adam, varlıklı bir ailenin çocuğu. Ailenin zenginliği Celal’ın evi.

Başarılı bir iş adamı olan Celal, hayatındaki tek kusur oğlu Bülent. Parasını dünyaya harcadığı zaman, Celal oğlunun başarısızlığını kırarak bu duruma son vermeye karar verir.

Celal, oğlunun ayağa kalkmasını ve oğlunun bir ay dinlenmesini istedi. Eğer Bülent bir ayda sıfırdan başlamazsa, animasyonlu olacak. Bu ayın en güçlüklerinden biri olan Bülent’in gelinin şaşkınlığının ardından gelinin hayatı kaçtı.

Esma ile aşkı bulan Bülent ayağa kalkmaya çalıştı ve Abda’nın Abda kardeşiyle görüşürken onu takip etti. Direktör Volkan Girgin,

Kamil Cetin’in filminin senaryosunu aldı. Tarım Papuççuoğlu, Ruhsar Gültekin, Hacı Ali Konuk, Erdi Ünver, esas rolleri Gizem Karaca ve Mustafa Mert Koç tarafından paylaşılmış filmin Kadroları adıdır.

Organik Aşk Filmi Oyuncuları

Gizem Karaca
Gizem Karaca
Mustafa Mert Koç
Mustafa Mert Koç
Tarık Papuççuoğlu
Tarık Papuççuoğlu
Ruhsar Gültekin
Ruhsar Gültekin
Asuman Dabak
Asuman Dabak

Film Yönetmeni : Kamil Çetin

Film Senaryosu : Volkan Girgin

Filmin Yapımcısı : Berna Akpınar,  Metin Namlısesli