Misafir filmi Fragmanı, misafir filmi fragman

Misafir filmi Fragmanı, misafir filmi fragman, misafir filmi yorumlar, misafir filmi eleştiriler, misafir filmi puanı, misafir filmi konusu, misafir filmi senaryosu, misafir senaryo, misafir konusu, misafir film fragmanı, misafir film senaryosu, misafir film konusu,

The guest film fragman, filmin ismi aslında mülteci olmalıydı ama misafir yapmayı seçmişler.

Filmi yapan kişilerin türkiyeye saygılarının olduğunu düşünmüyorum. Türkiye milyonlarca mülteciye mülteci kentleri kurdu. Sağlık eğitim yiyecek ve en iyi şekilde barınma olanakları sundu.

Başka ülkeler mültecilere kapılarını kapatırken birileri çıkıp mülteciler türkiyede çok kötü şartlarda yaşıyor şeklinde bir film ile hemde yabancı dilde bu filmi servis ediyorsa yazık bu kişilere.

Bu yapımcılar bütün dünyaya bu mülteciler türkiyede çok kötü durumdalar şeklinde bir imaj yaratma amacı güdüyorlar. Yani niyet kötü

Bence bu film avrupada ve diğer bölgelerde yerel halka türkiyeyi kötü göstermek amaçlı çekilmiş. Bu ülkede çoğu suriyeli iş bulup çalışırken türk vatandaşları iş bulamıyor. Bazı suriyeli vatandaşlar türklerden daha iyi durumdalar.

Bir türk çıkıp Türkiyenin, türk insanının yaptığı fedakarlıkları dünyaya anlatacağına çıkıp türkiyeyi , şikayet edercesine böyle bir filmi yabancı dilde çekemez. Bence bu bizim değerlerimize aykırıdır. misafir filmi ile yapılmak istenen şey türkiyeyi karalamak, türkiyenin yaptığı fedakarlıkları gözlerde küçük düşürmek ise bence bu fikir başarıya ulaşamaz.

Ben isterdim ki suriyeli mültecilerin kendi ülkelerindekinden daha güzel hayatları bizim ülkemizde (türkiyede ) yadadıklarını anlatan, türk insanınnın suriyeli mültecilere karşı ne kadar güzel davrandığını ve yardımlaşmanın hat safhasını anlatsınlar isterdim. Ama yine gavurların ekmeğine yağ ve bal çalmayı başarmışlar . Başka söz gerek yok bence

 

Misafir filmi fragmanı, misafir filmi konusu

Suriyedeki savaşta mağdur duruma düşen bir ailenin dram dolu hikayesini anlatan bir mülteci filmi

Suriyedeki savaşta bütün ailesini yitiren küçük bir kız çocuğu komşusu ile birlikte savaştan kaçabilmek için türkiyeye istanbul!a gelir.

misafir filmi fragmanı
misafir filmi fragmanı

Ülkesine geri dönmekle ilgili güzel hayaller kuran küçük çocuğun yaşadığı dramlar devam edecektir. Türkiyede yaşadığı zorlukları anlatan bir film.

Misafir Filmi Oyuncuları

Saba Mubarak
Saba Mubarak
Rawan Skef
Rawan Skef
Homam Hout
Homam Hout
Şebnem Dönmez
Şebnem Dönmez
Yeşim Ceren Bozoğlu
Yeşim Ceren Bozoğlu