Predator Film Fragmanı, Predatör izleyici yorumları

Predator Film Fragmanı, Predatör izleyici yorumları, predatör, predatör filmi, predatör fragmanı, predatör fragman, predatör filminin konusu, predatör filminin senaryosu, predatör oyuncuları, predatör puanı kaç, predatör film konusu, predator türkçe dublaj, pradator sinema filmi, bilim kurgu aksiyon

Yırtıcı film konusu

Predator Film Fragmanı, Predatör izleyici yorumları

Eski Özel Kuvvetler birlikleri, Quinn McKenna (Boyd Holbrook), vahşi teknolojinin bir kısmını Meksika’daki vahşi bir göreve getirdi. Ancak oğlu Rory (Jacob Tremblay) bu paketi yanlışlıkla terk ettiğinde, dünyadaki en derin canlıların derinliklerine döner.

predator film fragmanı
predator film fragmanı

Dahası, bu yaratıklar gen havuzlarını diğer gezegensel yaratıklar ile genişletmiş ve daha güçlü olmuştur.

Onları durdurabilecek tek güç, bir grup eski asker ve özel hayattaki problemlerle mücadele eden bir fen öğretmeni olacak.
Predator filmi 1990 Predator 2 ve 2010 Predators arasında kronolojik sıraya yerleştirildi.

 

Filmin Özeti ve kısa bilgi

Predator, tehdit altındaki insan ırkını ölümcül Predator ırkından korumaya çalışan bir grup insanın mücadelesini anlatıyor. Küçük bir çocuğun hatası, evrendeki en ölümcül avcı olan Gezegen ırkının gezegene geri dönmesine neden olur.

Onlar her zaman güçlü, zeki ve ölümcül. Irk diğer türlerden toplanan DNA örnekleri ile dramatik olarak gelişti. İnsanlık büyük bir tehlikeyle karşı karşıyadır.

İnsan ırkının sonu, sadece uyumsuz bir grup eski asker ve hoşnutsuz bir öğretmen tarafından önlenebilir.
“Kiss Kiss Bang Bang”, “Iron Man 3” ve “The Good Guys / The Nice Guys” olarak bilinen Shane Black, yönetmenin üretim koltuğunda, Predator Sequence’ın 4. sırada yer alıyor. “Thrones Oyunu” Alfie Allen, Yvonne Strahovski, “Narcos” yıldızı Boyd Holbrook, Olivia Munn, “Moonlight / Moonlight” dan Trevante Rhodes Keegan-Michael Key, Thomas Jane, Jacob Tremblay, Oscar’ın adayı Edward James OLMOS ve “Hung” serisiyle 3 kez Altın Küre’ye aday gösterilen Sterling K. Brown.

 

Predator Filmi Oyuncuları

Boyd Holbrook
Boyd Holbrook
Olivia Munn
Olivia Munn
Yvonne Strahovski
Yvonne Strahovski
Trevante Rhodes
Trevante Rhodes
Jacob Tremblay
Jacob Tremblay

Film Yönetmeni : Shane Black

Film Senaryosu : Shane Black,  Fred Dekker

Filmin Yapımcısı : Joel Silver,  John Davis

Filmin Diğer Adı: Filmin diğer ismi Predator 4

Predator Film Fragmanı, Predatör izleyici yorumları, predatör, predatör filmi, predatör fragmanı, predatör fragman, predatör filminin konusu, predatör filminin senaryosu, predatör oyuncuları, predatör puanı kaç, predatör film konusu,