Komplo Film Fragmanı, komplo fragmanı, komplo filmi yorumlar

Komplo Film Fragmanı, komplo fragmanı, komplo filmi yorumlar, komplo, filmi filmi, fragman, fragmanı, sinema, izle, google, komplo film konusu, komplo filminin konusu, komplo filminin senaryosu, komplo film senaryosu, komplo filmi izleyici yorumları, komplo filminin anı kaç, komplo filmi, komplo film, komplo türkçe dublaj, komplo türkçe alt yazılı, bilim kurgu da diyebileceğimiz komplo filmleri beyin yakıcı ve düşündürücü ters köşe yapan senaryolara ihtiyaç duymakta.

Bu nedenle komplo isimli filmin ouanının 7 ve 8 seviyelerinde olabileceğini düşünüyorum.

komplo filmi ne zaman vizyona girecek ; 7 eylülde

komplo filminin süresi ne kadar ;  saat  dakika

komplo film fragmanı
komplo film fragmanı

Komplo Filmi senaryosu

Birleşmiş Milletler Michael Sullivan’ın (Theo James) yeni program koordinatörü, Petrol Konseyi’nin Irak’taki Gıda Programı’ndan sorumlu. Bununla birlikte, hesaplamalarda bazı düzensizlikler farkedilecektir.

Organizasyonun en tepesinde, deneyimli bir diplomat, Paşanın (Ben Kingsley) liderliğindeki yolsuzluk ağına girmek için tehlikeli durumlarla karşılaşacak daha fazla sırrı keşfedecek.

Filmde, 2000’li yılların başında BM diplomat Benon Seva’nın yer aldığı bir skandal tartışıldı.

Komplo Filmi Oyuncuları

Theo James
Theo James
Ben Kingsley
Ben Kingsley
Jacqueline Bisset
Jacqueline Bisset
Rossif Sutherland
Rossif Sutherland
Belçim Bilgin Erdoğan
Belçim Bilgin Erdoğan

Film Yönetmeni  : Per Fly

filmin Senaryosu  : Daniel Pyne,  Per Fly

film Yapımcısı  : Daniel Bekerman,  Malene Blenkov

Özet ve bilgi
Genç Michael, Birleşmiş Milletler’in temsilcisi olarak çalışıyor. Hayatı boyunca hep bir diplomat olmak istemiş olan Michael’ın hayali ise dünyayı daha güzel bir yer haline getirmek ve ülkeler arasındaki barışı güçlendirmektir.

Michael’ın yeni misyonu, Birleşmiş Milletler Gıda Yağına bağışta bulunmak. Programın başında Paşa, programı yakından izlemek için Mikail’i Irak’a getirdi.

Komplo Film Fragmanı, komplo fragmanı

Ama Michael bazı ihanetlerin iyi bir kampanya altında olduğunu düşünüyor. Irak’ın petrol rezervlerini içeren bu komploya nasıl yaklaşacağına karar vermek zorunda olan Michael, diplomasinin karanlık tarafını araştırmak zorunda kalacak …

Danimarkalı yönetmen Per Fly’ın yönetmen koltuğuyla birlikte senaryosunu üstlendiği siyasi gerilim filminin başrollerinde “Uyumsuz” serisi ile parlayan yıldızını yeni projelerle taçlandırarak Hollywood’un aranan yakışıklılarından birine dönüşen Theo James, Oscar ödüllü Ben Kingsley ve ülkemizin en başarılı oyuncularından biri olan güzel yıldız Belçim Bilgi yapılıyor.

Michael Soussa’nın gerçek hayat hikayesinin hikayesine dayanarak, filmin senaryosu yönetmen Daniel Pine tarafından imzalandı. Filmin kadrosunda Jacqueline Bisset, Rossif Sutherland, Rachel Wilson ve Brian Markinson da yer alıyor.

Michael Birleşmiş Milletler temsilcisi olarak çalışmaktadır. Hayatı boyunca hep bir diplomat olmak istemiş olan Michael’ın hayali dünyayı daha güzel bir yer haline getirmek ve ülkeler arasındaki barışı güçlendirmektir.

Michael’ın yeni misyonu, Birleşmiş Milletler Gıda Yağına bağışta bulunmak. Programın başında Paşa, programı yakından izlemek için Mikail’i Irak’a getirdi. Ama Michael bazı ihanetlerin iyi bir kampanya altında olduğunu düşünüyor.

Irak’ın petrol rezervlerini içeren bu komploya nasıl yaklaşacağına karar vermek zorunda olan Michael, diplomasinin karanlık tarafını araştırmak zorunda kalacak

Komplo Film Fragmanı

Komplo Film Fragmanı

Komplo Film Fragmanı

Komplo Film Fragmanı

Komplo Film Fragmanı

Komplo Film Fragmanı

komplo, komplo, komplo komplo, komplo, komplo  komplo, komplo, komplo 

komplo filmi, komplo filmi komplo filmi komplo filmi, komplo filmi komplo filmi komplo filmi, komplo filmi komplo filmi

fragman fragman fragman fragman fragman fragman  fragman fragman fragman 

fragmanı fragmanı fragmanı fragmanı fragmanı fragmanı fragmanı fragmanı fragmanı