Gürbüz: Hadi Allah’a Emanet fragmanı

Gürbüz: Hadi Allah’a Emanet fragmanı, gürbüz filmi fragmanı, gürbüz fragmanı, gürbüz filmi yorumları, gürbüz filmi izleyici yorumları,, gürbüz filminin puanı kaç ? gürbüz filmi senaryosu, gürbüz filminin konusu nedir ,

Türk sinema filmlerinin bütçeleri çok kısıtlı olmasından mıdır bilinmez bizim filmlerimizin puanları 6 nın üzerindeyse tamam çok iyi diyorum. Hele ki 7 puan almış bir türk filmi mükemmel ötesi gibi geliyor bana

Gürbüz: Hadi Allah’a Emanet fragmanı

Bu nedenle bu film ile ilgili bir puan tahmini yapmak istiyorum ve 4 puan alır diyorum . Yukarısı biraz zor bence. İzleyici yorumlarını bekliyoruz.

Gürbüz: Hadi Allah'a Emanet fragmanı
Gürbüz: Hadi Allah’a Emanet fragmanı

Gurbuz: Tanrı’nın Refah filmine gel
Rocket Pizza adlı pizzacı olarak motosiklet kurye işleten Gürbüz (Emre Mutlu), üzerinde çalıştığı restoranın yöneticisi olmayı vaat ediyor ve eşi Aylin ile en kısa zamanda evlenecek. Ancak, Aylin’in kıskançlığı Gurbuz’u üzdü.

Kameranın gününü, yakın arkadaşı Ferhatin’in bir yanlış anlaşılmaya ikna etmesi için önerdiği fotoğrafla kutlamaya karar verir. Ancak, yanlışlıkla cinayeti kaydedildi ve katiller onu gördü. Ferhat’ın sardalya kazılarından kurtulmaya çalışırken, Gurbuz zor bir uğraşın ortasında kalır.

Özet ve bilgi
Gürbüz: Gelin, motorsikletin, Gürbüz’ün maceralarına konu olan Tanrıdır. Genç bir adam, Gurbuz, bir pizza restoranında yaşıyor ve yoluna devam ediyor.

Bir pizza fabrikasında yönetici olmak isteyen Gürbüz, Aylin ile evlenmeyi planlıyor. Ama kıskançlık çekiyorsun. Bu problemden kurtulmanın yollarını arayan Gürbüz’ün yakın arkadaşı Ferhat bir öneride.

Ferhat bize teknoloji nimetlerini kullandığını söyler, Gürbüz gün boyunca cep telefonuyla ne yazdığını yazar ve Aylin’e göndermeyi önerir.

Gurbuz, bu düşünceyi uygulamaya karar vererek, Aylin’in gün yüzünü yüz yüze gördüğünde kıskançlıktan kurtulacağını umuyordu. Ama ilk kez bir suça şahit olduğu zaman kafasını karıştırdı.

Olaydan hemen sonra sahneden uzak olsalar bile, anladılar. Ferhat bu enkazdan kurtulmanın bir yolunu ararken, kafasında büyük bir mağaraya sahip olan Gurbuz, komik maceralara uçar.

Orhan Erkanl’ın film yönetmeni Şafak Sezer, Ayhan Taş, Emre Mutlu, Hakan Bulut ve Arzu Oruç.

Gürbüz: Hadi Allah’a Emanet fragmanı, gürbüz filmi fragmanı, gürbüz fragmanı, gürbüz filmi yorumları, gürbüz filmi izleyici yorumları, gürbüz filminin puanı, video izle