Vestel Venus V3 özellikleri, Vestel Venus V3 ne kadar yerli

Vestel Venüs V3 özellikleri, Vestel Venüs V3 ne kadar yerli, Vestel Venus V3 fiyatı ne kadar, Vestel Venus V3 kullanan varmı, Vestel Venüs V3 alınır mı,

ABD nin türkiyeye ekonomik savaş açarak çeşitli yaptırımlar uygulayacağınbı açıklaması ve ardından da doların fırlaması üzerine erdoğan da çıkıp abd ye elektronik ve diğer ürünlerde vergi arttırımı uygulanacağını açıkladı.

Elektronik ürünlere oldukça yüksek bir vergi uygulaması başlatıldı.

Vestel Venus V3 özellikleri, Vestel Venus V3 ne kadar yerli

Otomobil kozmetik ve diğer ürünlerde boykot adı verilen bir yaptırıma gidildi. Hal böyle olunca erdoğan iphone almayın vestel venüs alın samsung alın çağrısında bulundu. İşte bizde buradan yola çıkarak merak ettik vestel venüs ün ne kadarı yerli imalat, vestel venüs ün özellikleri nelerdir ?

Vestel Venus V3 özellikleri,
Vestel Venus V3 özellikleri,

Manisa’daki Vestel City’deki üretilen telefonlar dünya teknolojisinide geride bırakıyor.
Vestel, yeni Venüs V3 telefon ailesi telefonu çoktantanıttı ve kısa süre önce satmaya başlandı. Ayrıca bu ailenin 5.5 inçlik modelini düşündük ve size sunduk. Videomuzu inceleyin

Yeni ürünü tanıtırken Vestel sıklıkla “yerli” ürünleri kullandı.

Ama bu telefonların oranı nedir?

Elbette Vestel’in kameralı çipleri ve yonga setleri, yabancı isimlerin yanı sıra diğer üreticilerle de işbirliği yapıyor. Bunun dışında, Venus V3’ün teknoloji tedarikçilerine yerli üretim desteği sunduğunu söyleyebiliriz.

Vestel yetkililerinden gelen bilgilere dayanarak iki soruya cevap vermeliyiz …

Vestel Venus V3’ün hangi kısımları “yerli” dir?

– İşlemci, yarı iletken (elektronik parçalar) ve kamera gibi parçaların dışında, Venüs’ün kalan parçalarının tamamı Vestel City, Türkiye’deki üretim tesisimizde geliştirildi. Venüs telefonlar için Android işletim sistemindeki tüm uygulamalar ve ekler yazılımımıza aittir.

Şu anda hangi ülkelerde telefon üretiliyor? Sadece Manisa, Türkiye?

– Evet, sadece Manisa’da üretiyoruz, ancak farklı ülkelerde farklı Ar-Ge merkezleri var. Bu merkezlerin gelişimi, Venus telefonlarımızda ve tüm ürünlerimizde destekleyici bir faktördür.

vestel venüs v 3 te alınırmıymış demeyin çünkü yerli üretim oranı oldukça yüksek bu ürüne ödeyeceğiniz paranın neredeyse tamamı türk milletinin cebinde kalacak . Fakat ithal edilen marka ürünlere ödediğiniz paranın çok küçük bir kısmı bizlerin cebinde kalıyor geri kalanı ise ürünün üretimini yapanların cebine giriyor