Samsung Gear Sport özellikleri

Samsung Gear Sport özellikleri nelerdir, Samsung Gear Sport incelemesi

Samsung’un en yeni ürünü olan Gear Sport test aşınması, her gün giyilebilir akıllı cihazlarla yeni modeller geliştirmeye devam ediyor.
ÖZELLİKLER
Boyutlar: 42,9 x 44,6 x 11,6 mm
Ağırlık: 67 gr (kayışlı)
Ekran: 1.2 inç Süper AMOLED (360×360 çözünürlük), 302 ppi, Cornin Gorilla Glass 3
İşlemci: Çift çekirdekli Exynos 3250 Dual, 1.0 GHz’de çalışıyor
RAM: 768 MB
Depolama alanı: 4 GB
Pil: 300mAh
İşletim sistemi: Tizen OS 3.0
Bağlantılar: Bluetooth v4.2, Wi-Fi b / g / n, NFC, GPS / GLONASS / Beidou
Fiyatı: 1099 – 1299 TL arası
Kablosuz şarj özelliği var
5 ATM (50 metre) su direnci

Samsung Gear Sport özellikleri

Mavi ve siyah olmak üzere 2 renk seçeneğiyle akıllı saat, isminin de belirttiği gibi sporcuları hedefliyor. Bekleme kutusunda kablosuz şarj aleti ve ekstra bir kayış vardır. Bileğinizin kalınlığı için uygun kayışı kullanabilirsiniz. Android ve iOS işletim sistemi ile kurulum kolaydır, Samsung’un Tizen işletim sistemi ile çalışır.

samsung gear sport
samsung gear sport

1,2 inçlik Süper AMOLED ekran, renkleri çok iyi ve canlı bir şekilde iletirken, yüksek dokunma duyarlılığı komutları çok sıvı yapıyor.

Ekran Gorilla Glass 3 ile ezilmeye karşı dayanıklıdır. Saatte 2 tuş vardır. Alt ekran ana ekran için kullanılır, diğeri ise geri ve seçim tuşları için kullanılır.

Ekranın etrafındaki çerçeve, menülerde ve uygulamalarda büyük kolaylık sağlar. Dişli Spor ekranını her zaman açık olacak şekilde ayarlayabilirsiniz (pil ömründen biraz ödün vermeden).

Gear Sport, kullanıcıların internete bağlı olmadıkları zamanlarda bile beslenme ve egzersiz önerileri almalarını sağlar.

ISO standardı 22810: 2010’a göre, havuza veya denize 50 metre derinliğe kadar suya dayanabilen saatin kullanılması mümkündür. Speedo’nun yeni yüzme uygulaması Speedo On ile yüzme saatinden yüzme şeklini çeşme şekline kolayca izleyebilirsiniz.

ARAYÜZ

Ekranın sol tarafında bildirim var, sağda widget’lar var. Ekranı yukarıdan aşağı kaydırdığımızda, kısa kesimlere ulaşıyoruz. Ortalama yaktığınız kaloriler, aldığınız adımlar, yazdırdığınız zamanlar günlük ve haftalık raporlarda ölçülür ve size sunulur.

Aynı şekilde, kalp atış hızınızı istediğiniz zaman, istediğiniz zaman veya istediğiniz zaman ayarlayabilirsiniz. Cihaz, hareketlerinizi 10 dakikadan fazla bir süre otomatik olarak algılar ve sonuçları zaman, zaman, kalori olarak bildirir.

Saatin, gelişmiş arayüzü zevkinize göre özelleştirirken, uygulama mağazasından yeni saat şekilleri, oyunlar ve uygulamalar alabilirsiniz. Ancak, hangisini kullanmak istediğinize karar vermenin çok zor olduğu pek çok seçenek var!

Ana Sayfa düğmesine bastığınızda, programların bulunduğu alt menüye ulaşırız. Mesajlar, telefon, rehber, müzik çalar, saat, alarm, hava durumu, S Voice gibi uygulamalar daireseldir. Dokunmak isteyip istemediğiniz, çerçeveler ve uygulamalar arasında geçiş yapabiliriz.

 

Samsung Gear Sport özellikleri
Samsung Gear Sport özellikleri

Samsung Gear Sport

Samsung Gear Sport

Samsung Gear Sport

Samsung Gear Sport

Samsung Gear Sport

Samsung Gear Sport