Samsung Galaxy Home’un Özellikleri

Samsung Galaxy Home’un Özellikleri, Samsung Galaxy Home ne işe yarıyor, Samsung Galaxy Home hoparlör

Tasarımıyla tüm dünyada ses getiren ve hatta alay konusu olan samsung home serisinin hoparlörü sosyal medyadaki çamaşır kazanlanıyla kıyaslayanı mı ararsınız inek memesiyle eşleştireni mi

İşte büyük firmaların bir şekilde işleri hep iyi gidiyor kötü bir şey yapsalar da hep avantaj olarak kendilerine dönüyor.

Samsung Galaxy Home’un Özellikleri

Yani kimsenin samsung galaxy home isimli bir üründen böyle bir ses aygıtından haberi yokken sosyal medyada alay konusu olan bu cihaz şimdiden milyonlarca insanın merakını ve dikkatini üzerine çekmeyi başardı .

Yani adamlar adeta bir uğur böceği mıknatısı gibi bütün olumlu ne varsa hepsini üstüne çekmeyi başarıyorlar.

Bir ev içi kullanımı tasarlayarak hoparlör üretmişler şekli gerçekten de eskiden annelerimizin içerisinde çamaşır kaynattığı kazanların aynısı hatta bazı insanlar barbekü ye bile benzetmişler.

Samsung Galaxy Home

Samsung Galaxy Home’un Özellikleri

Bence tasarımı gayet güzel olan isimli bu hoparlör ses cihazımının özellikleri nelerdir diye soruyoruz. ve yine kendimiz cevaplıyoruz.

Samsung un bu ürünü apple homepod isimli hoparlöre rakip olarak tasarlayıp piyasaya sunduğu söyleniyor.

Samsung akıllı hoparlör galaxy home un ses konusunda çok iddalı olmasının sebebi AKG li hoparlör sistemidir.

Sistemde 6 adet hoparlör ve 1 adette sub woofer bulunmakta ve bunların yanı sıra 8 adet mükrofunu küçük bünyesinde barındıran bu ev tipi hoparlörün fiyatı ne kadar olacak diyorsanız henüz belirlenmiş bir rakam yok.

Heleki dolar kurunun durumu belli değilken dahada zor.

Hoparlör komutları sesli olarak algılayabiliyor ve sesli bilgi aktarabiliyor.

Google , Assistant, Amazon , Alexa ve Apple Siri ye benzer bir sesli asistanı yani bir nevi küçük yapay zekalı robota sahip sunucusu var. Bu sunucuyla konuşmak soru sormak ve mantıklı cevaplar almakta mümkün.

Samsung Galaxy Home tanıtım videosu (videosunu izle )

 

Evet işte artık dünyanın önemli markaları arasına sidik yarışını aratmayacak bu maceraların sonu ne zaman gelecek gerçekten bilmiyoruz . Bildiğimiz tek gerçek ise bu yarışın hiç bir zaman bitmeyeceğidir.

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir