Aslı Enver, Murat Boz’dan kaçtı mı

Aslı Enver, Murat Boz’dan kaçtı mı.

Ceren Moray ve Didem İnselel ie Kuruçeşme’de takılan Aslı Enver, eski sevgilisi Murat Boz’un restorana gelmesi sonucu, restorant’tan apar topar kaçtı.

Aslı Enver, Murat Boz'dan kaçtı mı
aslı enver murat boz’dan kaçtı mı

Aslı Enver önceki akşam Kuruçeşme’deki bir restoranda yemekteydi. Beraberinde 2011’ yılında biten ‘Kavak Yelleri’ dizisinin oyuncuları Didem İnselel ve Ceren Moray  de vardı.

Aslı Enver, Murat Boz’dan kaçtı mı

Anlatılanlara göre, Aslı Enver’in Instagram hesabından Restoranda olduğunu paylaştı. İnstagramda paylaştığı mekanı  gören eski sevgilisi Murat Boz, hemen harekete geçti ve restorana geldi.

Murat Boz’un restorana gelmek üzere olduğu haberini alan Aslı Enver ise bulunduğu yeri hemen terk etti. Aslı Enver, magazincilerin “Murat Boz geldiği için mi hemen kaçtınız?” sorusu üzerine “Cevap vermeyeceğim” cevabını verdi.

Aslı Enver’in mekandan çıkmasının  1 saat ardından  Ceren Moray ve Didem İnselel mekandan ayrıldılar. İkili “Aslı Enver, Murat Boz geldiği için mi mekandan hemen ayrıldı?” sorusuna gülümsediler.

Ceren Moray “. Bizim murat boz’un restorana geldiğinden haberimiz yok görmedik duymadık kimlik kontrolüde yapmıyoruz cevabını verdi.

Aslı Enverin yeni bir dizide özcan Deniz ile başrol oynamasının ardından murat boz ile arası soğumaya başlamıştı.

Aslı enver özcan deniz ile aşk mı yaşıyor, özcan deniz ile aslı enver sevgilimi oldu, özcan deniz ile aslı enver evlenecek mi gibi sorular tabiki insanların akıllarına geliyor.

Sonuçta murat boz ve aslı enver kitlelerin gerçekten sevdiği ve değer verdiği birbirlerine yakışıyorlar dediği bir çift. Bu nedenle çok gündem olabiliyorlar.

Aslı Enver, Murat Boz’dan kaçtı mı, ayrıldılar mı, aslı enverin yeni sevgilisi kim, murat boz aslı enveri aldattı mı ? aslı enver murat boz‘u affetmiyor.

Aslı enver aldatıldığı içinmi murat boz’dan ayrıldı. Aslı enver neden bir şey anlatmıyor. Bildiğiniz gibi aslı enver ekran karşısında çok fazla konuşan bir tip değil yani yaşadıklarını çıkıpta meydanlarda anlatmıyor.

Murat boz aslı enveri aldatmış olsa bile aslı enver çıkıp murat boza kayıp yaşatmamak adına bir şey söylemeyecek kadar ince düşünceli biri olabilir. Yoksa murat boz neden bu kadar peşinde koşsun ki ?

Bu ilişkide hatalı olan kim ?

Bence hatalı olan murat boz Çünkü aslı enverin peşinden koşan murat boz onunla görüşmek , aslı enverle konuşmak için çaba sarf eden murat boz ise küsen ve konuşmak istemeyen affetmeyen tarafta aslı enver gibi geliyor

Aslı enver murat bozu görünce kaçtı, aslı enver neden murat bozdan kaçıyor, özcan deniz aslı enver aşkı, özcan deniz aslı enver sevgilimi