2000 tl Ödüllü yeni bilgi yarışması

2000 tl Ödüllü yeni bilgi yarışması, Para kazanmanın bin bir çeşidi var , para kazanmanın yolları adlı başlıklar altında birde ödüllü yarışmalar alt başlığını görmeniz mümkün.

Şimdi tanıtacağımız ödüllü bilgi yarışmasının adı ise hadi
Hadi isimli ödüllü bilgi yarışması her gün yarışmacılarına 2000 tl ödül dağıtmayı planlıyor. Tabii bu ödül 10 bin liraya kadarda çıkabilir.

ödüllü yarışma

Bilgi yarışmalarında bir hile var mı ? bilgi yarışmalarını kazanmanın hileli ( hilesi ) bir yolu var mı onu bilemiyoruz.
Onu yazılımcılar bilebilir.
Hadi isimli ödüllü bilgi yarışması türk yazılım mühendisleri tarafından yazıldı ve geliştirildi ( yapıldı )

Hadi uygulamasını indirmek için markete giriyorsunuz ve indirme linkine tıklıyorsunuz. Eğer bir başkasının referansı ile oyuna katılacaksanız o kişinin referans kodunu giriyorsunuz ve ödüllü yarışma için sizi yönlendiren kişi ödüllü yarışmada kullanılmak üzere bir joker hak kazanmış oluyor.

Yarışmada kaç soru var ; 12 adet soru var sorular kolaydan başlayıp zora doğru ilerliyor.
Soruları cevaplamak için ne kadar zaman var ( kaç saniye var ) 10 saniye içerisinde sorulan soruyu cevaplamak zorundasınız.
Süre çok kısa çünkü soruyu okuyup internetten cevap bulmanızı engellemek için yapılmış bir süre kısıtlaması olarak düşünebiliriz.
Evet 12 sorunun tamamını size verilen süre içerisinde doğru yanıtladıysanız yarışmanın ödülü olan parayı alıyorsunuz başarılar dileriz.