Yüz yılın en uzun Kanlı Ay tutulması

Yüz yılın en uzun Kanlı Ay tutulması ne zaman olacak ? Kanlı ay tutulmasının sırrı ne ? kanlı ay tutulması ne anlama geliyor? Kanlı ay tutulmasından sonra nasıl felaketler yaşanıyor, Kanlı ay tutulmasının zarar var mı, Kanlı ay tutulmasının psikolojik etkileri nelerdir, kanlı ay tutulmasının burçlara etkileri,

27 temmuzda yaşanacak olan ay tutulması 21. yüz yılın en uzun ay tutulması olacak. Fakat bu ay tutulmasının bir farkı var ki o da kanlı ay tutulması olarak adlandırılan ve yahudilerin hevesle merakla bekledikleri bir tutulmadır.

Yahudiler bu kanlı ay tutulmalarının kendilerine tanrı tarafından verilen bir işaret olarak görürler.

Ve her kanlı ay tutulmasından sonra mutlaka müslümanlara saldırırlar. Bu ay tutulması 21. yüz yılın en uzun süreli tutulma olacağını hesaba katarsak yahudilerin en büyük saldırısı da bu tutulmadan sonra olabilir.

Bu kanlı ay tutulmasından sonra büyük bir savaş başlayabilir mi ?

Savaş başlaması için bütün tarafların güçlü olması lazım ki savaş başlasın. Yoksa bir taraf çok güçlü bir taraf çok zayıf olursa bu savaş olmaz, bu katliam olur.

Büyük savaş ne zaman başlayacak diye soracak olursanız ; büyük savaş müslümanlarda güçlü olduğunda başlayacaktır. Hem silah hem ekonomik anlamda bir güçlenme müslümanlar tarafından sağlandığında büyük savaş başlayabilir.

Ama şimdi bu kanlı ay tutulmasından sonra savaş değil bir katliam beklenebilir.

Kanlı ay tutulmasının astroloji açısından burçlara etkisi ne olacak derseniz büyük bir kesim gerginlik yaşayabilir.

Kanlı ay tutulmasını izlemek uğursuzluk getirir mi ;

Evet ay tutulmasını izlemek gerginliğe sebep olabilir tutulmanın yaydığı negatif enerjiden uzak durmakta fayda var.