TRT de Fetullah Gülen Rezilliği

TRT de Fetullah Gülen Rezilliği , trt nin ekranlarında fetullah gülen ismi, trt fetullah gülen güdümünde, trt fetöcülerden temizlenmedi mi ? TRT de fetullah gülen terör örgütünün uzantıları hala var mı ?

İşte bütün bu soruları ve hatta daha fazlasını sormakta elbette halk olatak haklıyız. TRT halkın televizyonu . O halde neden hala fetullah gülen ismi güfteci açıklamasının yanında yer almaya devam ediyor.

Algı operasyonları hala devam etmekte.

Trt diyanet isimli kanalda sözde fetullah gülen in güftelediği bir ilahı yayınlandı.

Bulanlar hakkı buldu ilahisi trt nin diyanet kanalında yayınlanırken en altta fetullah gülen isminin belirmesi dikkatlerden kaçmadı.

Tabii üst tarafta bulanlar hakkı buldu mesajını sanki fetullah gülen kendisine bağlı insanlara veriyor anlamı çıkaranlarda oldu.

Buradan hangi mesajı çıkarmalıyız, bu olaylardan ne anlamalıyız,

Yıllardır insanlarımızı kandıran bu terör örgütü artık hapisteki müridlerini haşhaşilerini kandırmakta güçlük çekiyor.

Düne kadar sizi hapislerden çıkaracağız biraz sabredin şeklinde algı oluşturmayan çalışan fetö, en son bir çok memurun ihraç edilmesiyle birlikte çıplak ve çaresiz kaldı.

Devlet bir çok infaz koruma memurunu da ihraç etti.

Neden infaz koruma memurları ihraç edildi, memuriyetten atıldı ?

Çünkü fetö terör örgütünün planlarına göre hapishanedeki mahkumları bu gardiyanların eliyle serbest bırakıp kargaşa yaratmak ve sonrada 2. bir darbe yapma planı vardır.

Şimdi artık hiç bir şekilde kimseye mesaj dahi veremeyecek duruma gelen aciz fetullah gülen ve örgütü müridlerine işte bu şekilde mesajlar vererek onları ferahlatmaya çalışıyor.

Yani bu adamın peşinden nasıl gidebiliyolar anlamak mümkün değil, Akıl tutulması desem değil, bunlar geri zekalı desem değiller kafaları zehir gibi çalışıyor.

Bence bal gibi ihanet bu, çıkar için para için, hem dinlerini, imanlarını, inançlarını satıyorlar hemde vatanlarını satıyor bu fetöcüler ve fetönün müridleri,

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir