"Enter"a basıp içeriğe geçin

Rus uzay Gemisi Hız rekoru kırdı

Rus uzay Gemisi Hız rekoru kırdı, Rusyanın uzay gemisi bu güne kadar 2 gün süren seyahat süresini 3 saate düşürmeyi başardı.

Rusya alanında bir ilke daha imza atarak, avrupanın ve amerikanın uzak teknolojisi konusunda çok çok ötesinde olduğunu bir kez daha ıspatlamış oldu.

Dünya üzerinde uzay çalışmalarına ve nükleer enerji konularına en çok bütçe ayıran ve  en çok kafa yoran ülke rusya olmakla birlikte yetişmiş personel yani kalifiye eleman bakımından rusya önde gelen ülkleler arasında yer almaya devam ediyor.

Rusya ekonomisinin neredeyse %70 i enerjiye dayalı olduğu için artık rusyanın enerji üretmekten vazgeçmek gibi bir durumuda şu an için söz konusu değil.

Bu nedenle uzay çalışmalrına neden önem veriyor diye soracak olursak abd ( amerika ) gibi farklı enerji kaynakları bulma ümidi var.

Belkide bulmuş ama enerjiye ulaşamıyorsa olma olasığı vardır. Çünkü teknoloji aslında bizim gördüğümüzden çok ileride ve normal insanlar olarak bizler bunu farkında değiliz. Ve farkında olmamızıda istemiyorlar.

Mesela ilk kafa nakli yapıldı mı ? evet ilk kafa nakli başarılı bir şekilde yapıldı. Fakat insanlar kafa nakli mümkün mü diye sorarlarken aslında bilim adamları ruh yani bilinç naklini yapmışlardı bile. Yani bir bedenden başka bir bedene ruhun nakledilmesi mümkün mü ?

Bilnç nakli, yani beyin nakli, düşüncelerin nakli mümkün mü diye sorarken de belkide başka buluşlar yapılmış olacak fakat bizler bu bilgileri farkında olmayacağız.

İşte bütün bu çalışmalar robotumsu bir dünyaya geçebilmek için yapılıyor. Ve nüfus azaltma projesi diye bir şeyden söz ediliyor.

Duymuşsunuzdur. Dünya nüfusunu azaltmak işte, Dünya nüfusunu azaltmadan önce dünyamızda robotlar hayata geçirilecek. Üeritimi ve hizmeti robotlar yapacak şekle gelindiğinde dünyada savaşlar salgın hastalıklar ve genlere işlemiş hastalıklarla nüfuslar hızlı bir şekilde yok edilecek.

Nüfus azaltma projesinde hedeflenen nüfus 500 milyondur.

Ynai her 16 kişiden birini öldürmeyi planlıyorlar . Fakat şu anda öncelik nüfus artışını durdurmak.

 

 

 

İlk Yorum Sizden Gelsin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir