Muharrem ince CHP yi Tehdit etti

Muharrem ince CHP yi Tehdit etti,

Muharrem ince cumhurbaşkanlığı seçiminden sonra tavrını net bir şekilde ortaya koydu ve milliyetçi bir çizgide ilerlemeye devam ediyor.

Aslında seçim gecesi olanlar oldu ve muharrem ince chp nin ve dış odaklarla beraber ülkemizde kaos çıkarıp ekonomiyi alt üst edip sonrada tekrar bir darbe yapmanın hesaplarını yapanların bütün heveslerini kursaklarında bıraktı.

Nasıl mı ?

24 haziran gecesi çıkıp adam kazandı neyin kafasını yaşıyorsunuz diyerek

kaçırılmadım diyerek

Utanmadan sıkılmadan çıkıp muharrem ince kaçırıldı esir alındı, oylar çalındı biz kazandık diyerek halkı sokağa dökmek isteyenlere en büyük darbeyi muharrem ince vurmuştur. Muharrem ince gerçekten vatanını milletini düşünen bir insandır.

CHP yi esir alan dış odaklardan chp yi kurtama niyetinde olan muharrem ince kılıçdaroğluna sen onursal başkan ol kenara çekil artık dedi. Aslında bu bir tekliften çok tehditti. Çünkü muharrem ince saklım gizlim yok diyerek herşeyi çıkar anlatırım şeklinde bir tehditte bulunuyor.

Ve muharrem ince korkmuyor en önemlisi de bu. Korkak biri olsaydı çıkıpta böyle konuşamazdı.

Şimdi neler olacak herkes merak içerisinde . CHP artık keskin bir virajda ve birşeylerin değişmesi zamanı geldi. Fakat ipleri abd nin elinde olan chp nin başına 24 haziran gecesi abd nin kaos planlarını bozan muharrem incenin gelmesine başta abd izin vermez. Ama öyle görüyorum ki muharrem inceninde bazı hesapları ve planları var. İnşallah muharrem ince chp nin iplerini batılı güçlerin elinden almayı başarır. En azından daha vatan perver ve milletine daha yakın bir isim olan muharrem incenin yaptıklarına destek vermemek elde değil.