Honda Civic Type-R Touring yarışını kazandı

Honda Civic Type-R Touring yarışını kazandı. Honda Civic Type-R Touring şampiyonu oldu. Honda Civic Type-R  rekorları alt üst etmeye devam ediyor.

Japon olsun 5 fazla olsun diye boşuna dememiş türkler bi,r bildiğimiz var elbette ki.

yarışmayı Matt Neal  sürücüsü ile kazanan honda ekibi gayet mutlu ve heyecanlı.

2.0 litre VTEC TURBO motor ile yarışa katılan honda civic virajlardaki yol tutuş üstünlüğüyle dikkat çekerken virajlardaki hızıda gözlerden kaçmadı.

Tabii yarışa katılan honda civic markanın hatchback  modeli olarak öne çıktı ve sınıfının en hızlısı olmayı da başardı. Honda motor anlamında en azından bizim ülkemizde en sağlam en dayanıklı ve performans olarakta tatmin edici özelliklere sahip bir marka olarak biliniyor.

Genelde sportif görünümüyle ön plana çıkan honda motorunun yuzun ömürlü ve sorunsuz yapısı araç alırken tercih sebeplerinden birisi olarakta belirleyici özellik taşıyor.

Honda Civic Type-R modelinin özellikleri, Honda Civic Type-R  ne gibi farklılıklar var, Honda Civic Type-R  alınırmı, Honda Civic Type-R  kullanan varmı, Honda Civic Type-R  kullanıcı yorumları Honda Civic Type-R fiyatı , sıfır Honda Civic Type-R fiyatı ne kadar, kaç  motoru km gider, motor ömrü ne kadar.

Honda civic yeni modeli performansıyla beraber müthiş dizaynıylada dikkat çekmeyi başarıyor. Bu tasarım özellikle hız tutkusu olanları kendine hayran bırakacak özellikte.

honda civic özellikleri
honda civic motor ömrü