Mhp Hayvan Hakları Yasa Teklifi

Mhp Hayvan Hakları Yasa Teklifi meclise geldi, Mhp nin hayvan haklarıyla ilgili yasa teklifi insanları şaşırttı ve memnun da etti diye düşünüyorum.

İnsan hakları ve hayvan haklarını siyasi tekel ine alan CHP liler her halde artık kimin ne olduğunu anlamıştır diye düşünüyorum. Çünkü CHP nin insan hakları, özgürlükler, türkiye nin, insanlarımız ve milletimiz çıkarını düşündüğü falan yok,

MHP oturupta hayvan öldürenlere 2 yıl ile 5 yıl arasında hapis cezası verilmesiyle alakalı bir yasayı meclise sunmuş ise bütün sözde demokratlar, insan hakları savunucuları artık utanmalı bence.

Mhp nin meclise getirmiş olduğu hayvan hakları yasa tasarısı mecliste onaylanır diye düşünüyorum ve avrupa birliğine bütün batıya örnek olabilecek bir davranış diye düşünüyorum. Devlet bahçeli liderliğinde MHP chp lilerden bile oy almayı başaracaktır diye düşünüyorum Çünkü bu hayvan hakları konusunda ülkemizde ve bütün dünya çapında atılmış en büyük hayvan hakları adımıdır.

Bu nedenle mhp yi tebrik etmemek elde değildir.

Kaldı ki meclisten geçer mi geçmez mi bilinmez ? Ama chp nin bu yasaya da karşı çıkacağına şimdiden kesin gözüyle bakabiliriz.