Rüyada Balık Görmek, Rüyada Balık Tutmak

Rüyada Balık Görmek, Rüyada Balık Tutmak ne anlama gelir, Rüyada balık tutmanın tabiri nedir ?

Bir kişi rüyasında ne şekilde olursa olsun balık görmüşse kesinlikle hayıra delalet edecek bir rüya görmüş demektir. Fakat bazen bir uyarı anlamıda taşımaktadır. Çünkü rüyada balık görmek balığın çeşidine göre, balığın büyüklüğüne ve küçüklüğüne göre tabir edilmek zorundadır.

Fakat rüyada balık görmek genel manada fırsat olarak değerlendirilir. Fakat karşınıza çıkacak fırsatın ne olduğunu net olarak söylemek mümkün olmayabilir.

Mesela

Rüyada balina görmek ; rüyayı gören kişi için aslında önemli bir uyarı niteliğindedir. Rüyada balina görmek yeni bir iş teklifi alınabileceğine işarettir ki  rüyanın genel akışında terslik yada bir sıkıntı yok ise kişiye gelecek iş fırsatının yada önüne çıkacak fırsatın göründüğünden daha faydalı ve hayırlı bir fırsat olduğuna delalet eder.

Rüyada ölmüş balık görmek, yada rüyada ölü balina görmek ise ; Bir fırsatı kaçırmış olduğunuza , yada önünüze çıkan fırsatı tepmek üzere olduğunuza işaret etmektedir. En azından verdiğiniz kararın neticesini belirtmektedir.

Rüyada büyük balık görmek, rüyada büyük balık tutmak ; Önünüğce çıkacak fırsatın büyük olacağına balığı tutmak yakalamak ise önünüze çıkacak fırsatı yakalamak için şartların çok uygun olduğuna işaret eder. Yoksa balık tutmak fırsatı yakalayacağınızın kesin ve net bir alameti değildir aslında.

Rüyada balığın üzerine atladığını görmek ise hayatınızda fırsat olarak açıklanabilecek bir teklif alacaksınız demektir.