General Mobile GM 8 alınırmı

General Mobile GM 8 alınırmı, General Mobile GM 8 özellikleri neler, General Mobile GM 8 kullananların yorumları, General Mobile GM 8 almak mantıklı mı,
General Mobile fiyat/performans telefonlarıyla dikkat çeken bir isim oldu. Şirketin yeni telefonu GM 8’i inceleme merkezimizde misafir ettik. Android One programına dahil olan cihaz güncellemeleri hemen alıyor. Lafı daha fazla uzatmadan telefonun neler sunduğuna gelin birlikte bakalım.
incelemesi, alınır mı, hakkında yorumlar, fiyatı
ÖZELLİKLER
Boyut: 154.2 x 72.7 x 7.96 mm
Ağırlık: 152 gr
Ekran: 5.5 inç IPS LCD 1440 x 720 çözünürlük
Çipset: Qualcomm Snapdragon 435
RAM: 3/4 GB RAM
Hafıza: 32/64 GB (microSD kart desteği var)
Kamera: 13 MP ana kamera, 13 MP ön kamera
Pil: 3300 mAh
Bağlantılar: 4.5G LTE, Bluetooth 4.2, Wi-Fi 802.11 b/g/n/ac, A-GPS, VoLTE, ViLTE , VoWi-Fi, Wi-Fi Direct, micro USB
Fiyat: 32 GB modeli 999 TL, 64 GB modeli 1099 TL
Parmak izi okuyucu: Var
general mobile gm8 özellikleri, incelemesi
General Mobile GM 8 plastik yekpare kasaya sahip. Plastik malzeme kullanılmasına rağmen premium görüntü sunuyor. Hatta telefonu kullandığım süre boyunca, GM 8’i gören arkadaşlarım cihazın alüminyum olduğunu sandı ve genel olarak görünüşü, tasarımını beğendiler. Köşeleri oval olan GM 8 oldukça hafif. Cebe sığıyor ve ağırlık yapmıyor. Arka kısmın kenarları da eğimli yapılmış, böylece ele oturuyor ve avuç içini de rahatsız etmiyor. Elden kaymıyor.
GM 8’in ekran çerçeveleri önceki modellere göre daha ince. Bu açıdan iyi olmuş. Telefonun sağ tarafında güç düğmesi, solunda ses kontrol ve sim/microSD kart çekmecesi var. Üstünde kulaklık girişi, alt tarafında hoparlör ızgaraları ve USB portu var. Parmak izi okuyucu ise çıkıntılı arka kameranın altına konumlandırılmış. Parmak izi tarayıcıların arkada olması geleneksel bir durum hale geldi. Tarayıcı hızlı şekilde parmak izini kaydediyor ve performansı da yüksek. Gayet hızlı çalışıyor. GM 8’in düğmeleri yumuşak, parmağınıza acı çektirmiyorlar. Konumlandırılmaları iyi yapılmış. Düğmelerde boşluk yok.