Yeni kabine listesi

Yeni kabine listesi, Yeni kabinede kimler olacak, yeni bakanlar listesi, yeni bakanların isimleri, yeni kabinede hangi isimler var, erdoğan yeni kabineyi ne zaman açıklayacak ?

Yeni kabinede kimler  olacak, yeni bakanlar kurulu listesi, yeni hükümet ne zaman nasıl kurulacak, Yeni kabine 2018 erdoğan yeni kabineyi açıkladı mı ?

Yeni dönemde kabine nasıl olacak,

İşte bütün bu sorularun cevabını herkes merakla beklerken bugün recep tayyip erdoğan yeni cumhur başkanı olarak yeni kabinede yer alacak bakanlar ile ilgili mhp lideri devlet bahçeli ile ortak bir görüşme tertip etti.

Erdoğan ile mhp arasında herhangi bir kriz yaşanması beklenmiyoır, aslında dış odakların ve türkiyenin karışmasını isteyenlerin ortak isteği aralarında bir kargaşa ve anlaşmazlık olsun ki meydan bize kalın derdindeler.

Fakat mhp lideri devlet bahçeli mecliste bizim dediğimiz olacak diyen mhp başkan yardımcısını kovunca anlaşıldı ki Devlet bahçeli akp ve Tayyip erdoğan ile tam müzakere ederek ve tam bir uyum içerisinde yani entegre olarak millet ve devlet menfaatleri çerçevesinde çalışacak.

Yoksa sen kendi çıkarların için akp ile cumhur ittifakını kurduysan ilerleyen dönemde kaybedersin. Yok devlet ve milletin menfaatlerini gözetmek adına cumhur ittifakını kurduysan o zamnada bir ilerleme kaydedersin.