Fatih portakal Muharrem ince kavgası

Fatih portakal Muharrem ince kavgası alevlenmeye başladı. Aslında olay muharrem ince ile küçükkaya arasında başladı.

Fox tv seçim sonuçlarını ekranda açıklamaya devam ederken muharrem ince küçükkaya nın cep telefonuna seçimleri biz kazandık bu sonuçlar spekülasyon şeklinde bir mesaj attı ve ismail küçükkayada durumu televizyondan haber yaptı.

Elinde hiç bir belge hiç bi,r veri ve kanıt olmamasına rağmen muharrem incenin seçimi biz kazandık, cumhurbaşkanlığı seçimi ikinci tura kaldı şeklindeki açıklamaları ise halk tarafından ve hatta chp seçmeni tarafından da ciddiye alındı. Aslında bazı insanlanar bülent tezcan ın ve muharrem incenin yanyana yaptığı bu açıklama sonrası kutlamalara başladılar. Fakat belli bir süre sonra iş ciddiye binince muharrem ince olay yerinden gizlice sıvıştı.

Çünkü seçimi kazanamadıklarını aslında muharrem ince de biliyordu ama amaç aslında ortalığı biraz karıştırıp bu karışıklıktan nemalanabilirmiyiz, hakkımız yenildi oylarımız çalındı gibi yalanlara sığınabilirmiyiz düşünsesiyle kendi beceriksizliklerine bir kılıf uydurmak istediler aslında onuda beceremeyip ellerine yüzlerine bulaştırdılar.

Ve Muharrem incenin ben sadece ismail küçükkayanın cep telefonuna mesaj ettım nereden bileyim haber yapacağını şeklinde yaptığı açıklama karşılığı olarak fatih portakal bu kaybetme psikolojisinin bir sonucudur diye cevap verince olay iyice büyüdü.

Aslında yedikleri haltın nelere maal olabileceğini de fakında olan muharrem ince ve bülent tezcan ın yaptıkları şey artık halk tarafından kara bir leke olarak tarihe geçmiştir. Bir önceki seçimde de aynı şekilde seçimi biz kazandık şeklinde açıklamalarda bulunmuşlardı fakat sonuç öyle çıkmayınca yine rezil olmuşlardı. Bu nedenle artık bundan sonraki süreçte haklı oldukları bir konuyu gündeme getirseler bile halk nezdinde bir karşılık göremeyecekleri kesinleşmiştir.