Beyin Dalgalarıyla çalışan robot

Beyin Dalgalarıyla çalışan robot icat edildi, görücüye çıktı, İnsanların düşünceleri okunabilir mi ? Düşünce gücüyle çalışan robot, düşünme gücüyle çalışan robot

Beyin dalgalarıyla çalışan robot mu olur diyenler için ve bu robotun çalışma sistemini anlayamayanlar için kısaca bu robot nasıl çalışıyor bunu anlatmak istiyoruz.

Günahlar ve sevaplarla ilgili konularda da anlattığımız gibi insanların bütün düşünceleri ve konuşmaları da dahil tüm hareketleri bir dalga ve bir enerji yayar.

İnsanlar düşünürken etrafa bir dalga yayıyorlar. Cinlerle iletişim kurma işlemi de aynen bu şekilde gerçekleşmektedir.

İnsanların düşüncelerinin yaydığı enerji yani dalgaların kodları çözüldüğünde o kişinin ne düşündüğü kesinlikle çözülebilir ve hatta bir kağıta text olarak yani yazılı biçimde görülebilir.

İşte bu robotlar insanların bu düşüncelerinin etrafa yaydığı dalgaların neyi emrettiğini çözümleyen bir sistem sayesinde kumanda edilebiliyor yani gelen dalgaların şifrematik sistemine göre komutları alıp uygulamaya başlıyor.

Robot ise Massachusetts Teknoloji Enstitüsü nde amerika silahlı kuvvetleri için geliştirildi. Aslında ben bu aracın robotu kontrol etme dışında insanların düşüncelerini okumak maksatlı icat edildiğini düşünüyorum. Yani kesinlikle insanların düşüncelerini okumak mümkün, insanların düşüncelerini okuyan makina yapıldı