Ucuz Hosting, Ucuz Linux Hosting Alınır Mı ?

Hosting konusunda insanların kafası çok karaşık ve yeni yeni hayatımıza giren teknolojik kelimeler. Anlaması zor. Meraklı olanlşar ise hemencecik bir kaç deneyim ile olayı kapıyor ve hostingin ne olduğunu anlayabiliyor.

Hosting alırken aynı özelliklerde farklı fiyatlarda bir çok hosting firması ile karşılaşacaksınız.
Ucuz hosting alınır mı , ucuz linux hosting alınır mı, ucuz asp hosting alınır mı diye soracak olursanız elbetteki alınır
ucuz hosting iyi bir başlangıç için idealdir.
ama profosyonel bir site sahibi iseniz daha büyük hosting şirketlerinden hosting almak google gibi arama motorlarında avantaj sağlayacaktır.
mesela godaddy gibi sunucular bünyesinde milyonlarca site barındırdığı için arama motorları sitenizi çok daha hızlı buluyor ve sıralamalarda daha yukarıya atıyor.
Fakat bunun dışında işlemci hızı
CPU kullandırma oranıda çok önemlidir. Sonra siteniz 200 kişi geldiğinde hakkını bittiş gibi saçma bir uyarı ile karşı karşıya kalabilirsiniz.
Bu nedenle başlangıç aşamasındaki webmaster arkadaşlar hiç çekinmeden ucuz hosting alabilirler. Benim önerim bilisimist ten yıllık çok ucuz hosting alabilirsiniz hatta aylık 2 liraya bile hosting satıyorlar bence çok iyi
Yani işin özü ucuz  hosting alabilirsiniz