PlayStation 5 ne zaman çıkacak ps5 yolda

PlayStation 5 ne zaman çıkacak ps5 yolda
Play Station 4 artık eskidi ve insanları tatmin etme duygusunu yitirdi. Yani insanlar ps5 ile oyun oynarken artık yenilikler bekliyor.
Teknoloji her geçen gün insanlara yeni ufuklar açarken oyun sektörünün lideri sony yeni çıkaracağı 5 serisi ile insanlara nasıl yenilikler sunacak. ps5 te nasıl yenilikler olacak şeklinde soru işaretleri kafamızda gezinirken bizlerde bu konuda bazı tahminlerde bulunarak oyun severlerimize bir ışık tutmak istiyoruz ve bazı öngörülerde bulunmak istiyoruz.
Bizim öngörümüze göre yeni oyun serisinde sanal gerçeklik ön planda olacak çünkü dünyanın yeni dizaynının baş aktörü bence sanal gerçeklik olacak insanları maç ortamına dahada adapte edebilmek için oyuncuları sanal gerçeklik kullanarak daha fazla oyun içerisinde kişiselleştirecekler.

Böylece oyuncu sanal ortamda kendisi koşacak kendisi çalım atacak kendisi şut çekecek. İşte ps5 in 2021 yılında piyasaya sunulacağı şeklinde açıklamalar geliyor. Tabi bu uzun bir süreç ve bu sürecin sonunda zannedersem çok öenmli bir oyun konsolu ile ve hatta yeni bir oyun şekli ile karşı karşıya kalabiliriz.
Heyecanla bekleyen oyun severlerin bekleyişi biraz uzun sürecek fakat bu bekleyiş sonunda değdi beklediğimize dedirtecekmi hep beraber göreceğiz