Mehdi Geldi mi ? Mehdi Kim Olabilir

Son yılların en ateşli konularından biriside mehdi geldi mi mehdi kim olabilir deccal geldimi deccal kim olabilir, yok fetullah gülen deccal mi süfyan mı gibi karmaşık bazılarının ise ütıpik ve hatta hayal ürünü olarakta gördüğü bu karakterler aslında birer haya ürünü değil ve senin benim gibi normal birer insan olarak dünyada hayat sürecekler.
Deccal için normal bir insan dediğime bakmayın siz olağan üstü güçlere sahip olacağından sıkça bahsedilen deccal karakterinin acaip doğa üstü güçlere sahip olacağı hatta ölüleri dirilteceği bile söylenmekte.
Tabi bu durum bir teknolojik ilerlemeyi mi kastediyor yoksa doğa üstü güçlerimi tasfir ediyor tam olarak bilemiyoruz. Ama bizim anladığımız kadaıyla bu bir teknolojik gelişmenin sonucu göstermekte yani deccal teknolojiyi tamamen elinde bulunduruacak olan kişidir.
Bu tanımlara bakarak dünyanın en zengin insanlarını ve hatta örgütleini inceleyebilrisiniz.
Bu örgütlerin yada kişilerin direk şeytanla iletişime geçtiği söylenmekte hatta bunu gördüğünü iddaa edenlerde var.
Bu kişiler direk şeytandan emir almakta ve düğnyada buna göre bir düzen oluşturmakta islamiyhete açılan çık savaşta aslında şeytandan gelen bu emrin bir sonudur.

Bu tarafta mehdinin olması gerekmez mi ?
tabikide mehdiyi Tayyip erdoğan olarak tanımlayan çok kişi var . Tabii çok büyük sayıda özelliği tutyor olsada mehdi olduğunu ıspatlamak için elde yeterli veri yok diyebiliriz.
Ama olduda Ayasofya camisini erdoğan ibadete açtı diyelim .İşte o zaman mehdi konusunu yakından takip edenler için Tayyip erdoğanın mehdi olduğu konusunda şüphe kalacağını düşünmüyorum.
Ve hatta şimdiden Erdoğan ın mehdi olduğu konusunda kesin inanca sahip olan milyonlarca müslüman olduğunu biliyoruz.
Ama şu bir gerçek ki erdoğan büyük olasılıkla mehdi. Fakat değilse mehdinin ortaya çıkması an meselsi olmalı. Çünkü hadislerde kudüs israilin eline geçtiğinde mehdi kendini iyice belli edecektir diye açık bilgiler kaynakta nevcut.
Mehdi geldi mi, mehdi ne zaman gelecek sorunuza yanıt bulmaya çalıştık ve umarım tatmin olacağınız bir cevap yayınadık diye düşünüyorum. Kafanıza takılanları sormaktan çekinmeyiniz.